Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İstanbul şehrinde tam 1890 proje topladık! Aralarında Ara

Ihlamur Evleri 4

Eski Habipler Mahallesi, 34270 Sultangazi / İstanbul
450.000 - 620.000 TL 'den
4.222 TL/m²'den

İnşaat Firması

Asgün Yapı İnşaat
Devam Eden Proje Sayısı: 2
Teslim Edilen Proje Sayısı: 2

Proje Özellikleri

İnşaat Tamamlandı - Teslim Ediliyor İnşaatın Durumu
104 Daire sayısı
Evet Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 36
Mortgage Planı Evet
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı

Kat Planları

Konum

Eski Habipler Mahallesi, 34270 Sultangazi / İstanbul
location image

Hakkında

Asgün Yapı’dan serinin 4. projesi: Ihlamur Evleri 4

İstanbul’da bulunan Ihlamur Evleri 4 projesinin inşasına Asgün Yapı ve İnşaat tarafından 2017 yılında başlandı. Konut ve ticari ünite projesi olarak tasarlanan projede toplam 104 daire tipi konut ve 11 adet dükkan tipi ticari ünite barındırıyor. 2 bloktan meydana gelen projede kapalı otopark, süs havuzu ve kameralı güvenlik gibi ayrıcalıklı özellikler bulunuyor.

Sanayi bölgesine yakın

İstanbul’un Avrupa yakasının Sultangazi ilçesinin Eski Habipler mahallesinde yer alan Ihlamur Evleri 4 konut projesi, tekstil ve sanayi bölgelerine olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje, birçok tekstil, ambalaj, demir sanayi tesislerine ve outlet mağazasına yürüme mesafesinde bulunuyor. Projenin yürüme mesafesinde bulunduğu diğer yerler arasında ise Nurettin Uzun İlköğretim Okulu, Hacı Ayşe Ateş Anadolu Lisesi, İstanbul Halk Ekmek, Habipler PTT Şubesi, Karadeniz Spor tesisleri gibi isimler ile çeşitli marketler ve restoranlar yer alıyor. Eski Edirne Asfalt Caddesi’ne 200 metre uzaklıkta bulunan Ihlamur Evleri 4 projesi, TEM ve E-5 karayollarının bağlantı yoluna 2 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Proje konumundan İstanbul Havalimanı’na da kolaylıkla ulaşım sağlanabiliyor. Şahsi araç ulaşımı açısından oldukça avantajlı bir konumda bulunan projenin yakınlarında çeşitli otobüs durakları da yer alıyor ancak proje toplu ulaşım açısından otobüsten ve minibüsten başka bir seçenek sunmuyor.

Kat planları

Ihlamur Evleri 4 konut ve ticari ünite projesinde 2+1 ve 3+1 şeklinde dairelere yer veriliyor. Ayrıca proje kapsamında 11 adet dükkan tipi ticari üniteye de yer veriliyor. Dairelerin alanları 100 metrekare ile 122 metrekare arasında değişirken dükkanların alanları da 60 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor. Dairelerde balkon ve ebeveyn banyosu bulunuyor.

Dikey ve modern mimari

2 bloktan meydana gelen Ihlamur Evleri 4 projesi dikey ve modern mimariyi tercih etmekle birlikte sadeliği de esas alıyor. Proje dış mimarisinde tek renk uygulanmış.

Altyapı özellikleri

Ihlamur Evleri 4 projesinin zemün etüdü ve gerekli olan her türlü yapı denetimi gerçekleştirilmiş. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen proje, ısı yalıtım yönetmeliğine de uyuyor. 

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

0
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Ihlamur Evleri 4
Proje Hakkında Bilgi Alın
İlginizi Çekebilecek Projeler
Aktif Kampanyalı Projeler