Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için İstanbul şehrinde tam 1887 proje topladık! Aralarında Ara

Avrupa Residence & Office Ataköy

Ataköy 7-8-9-10, D-100 Güney Yanyolu No: 47 Bakırköy/İstanbul
756.000 TL 'den
10.357 TL/m²'den

İnşaat Firması
Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı Hürriyet Emlak Projeland İş Ortağı

Devam Eden Proje Sayısı: 8
Teslim Edilen Proje Sayısı: 7

Proje Özellikleri

Tamamlandı - Teslim İnşaatın Durumu
15 Kat sayısı
165 Daire sayısı
IV çeyrekyıl 2016 Teslim Tarihi
A+ Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 20
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Merkezi
Lüks
Yürüyüş Parkuru
Doğa Dostu Mimari
Isı Yalıtım
Toplu Ulaşıma Yakın

Daire

Konum

Ataköy 7-8-9-10, D-100 Güney Yanyolu No: 47 Bakırköy/İstanbul
location image

Artaş İnşaat’tan Yaşam ve Ofis Projesi: Avrupa Konutları Ataköy

İstanbul’da bulunan Avrupa Konutları Ataköy projesi Artaş İnşaat tarafından 8.800 metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirildi. Rezidans, ofis ve dükkan konsepti ile 13 ve 15 katlı iki blok olarak inşa edilen proje 165 adet daire, 52 adet ofis ve az sayıda dükkan bulunuyor. Avrupa Konutları Ataköy projesi sanatsal ve estetik mimarisi, teknik detaylardaki hassasiyeti ve nezih bir bölgede bulunması ile öne çıkıyor. Avrupa Konutları Ataköy projesinde hem ev konforu hem de ofis rahatlığı elde etmek mümkün. Proje; sosyal yaşam alanları, fitness salonu, sauna, açık ve kapalı otopark, güvenlik hizmeti ve yeşil alanları ile sakinlerine ayrıcalıklı bir iş ve yaşam ortamı sunmayı hedefliyor.

Nezih bölge, avantajlı konum

İstanbul’un Avrupa yakasının Bakırköy ilçesinin nezih Ataköy semtinde inşa edilen Avrupa Konutları Ataköy projesi kentin ana arteri olan E-5 karayolunun ve Atatürk Havalimanı’nın hemen yanında, metro ve metrobüs duraklarına ise yürüme mesafesinde bulunuyor. Nezih bir bölgede olması; sağlık merkezleri, eğitim kurumları, alışveriş ve yaşam merkezlerine yakın olması ve birçok ofis ve rezidans projesiyle etrafını çevrelemesi projeyi ayrıcalıklı yapan özellikler arasında yer alıyor.

Ev bir blokta, ofis diğer blokta

Avrupa Konutları Ataköy projesindealanları 69 metrekare ile 103 metrekare ve 1+1 ve 2+1 rezidans daireleri; alanları 233 metrekare ile 321 metrekare arasında değişen ofis seçenekleri bulunuyor. Ankastre beyaz eşya kullanılan daire ve ofislerde ısıtma merkezi ısıtma sistemi ile sağlanıyor. Dijital altyapı, kapalı devre tv sistemi, merkezi klima sistemi, otopark asansörü ve yük asansörü proje temelleri arasında yer alıyor. Isı ve ses yalıtımı yönetmeliğine uygun inşa edilen projede teknik detayların yanı sıra rezidans hizmetleri de veriliyor. Lüksü esas alarak tasarlanan Avrupa Konutları Ataköy projesi, konforlu residans daireleri ve teknolojik donatılarla dizayn edilen modern ofisleri ile ilgi topluyor. Avrupa Konutları Ataköy; E-5 karayolunun hemen yanında bulunması, detaylı tasarımı, canlı ve prestijli yapısı ile eşsiz bir daire veya ofis sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir yaşam vadediyor.

Haberler

Fiyat değişti

5.03.2019
Metrekare başına minimum fiyat 11.299 TL'den 10.356 TL'ye değişti. Bu fiyat 73 m² Brüt * 51,1 m² Net alana sahip 1 odalı daire için geçerlidir.

Minimum fiyat

5.03.2019
Bu projedeki minimum fiyat değişti. Şimdi 756.000 TL
Bütün kat planlarını gör

Fiyat değişti

22.08.2018
Metrekare başına minimum fiyat 11.445 TL'den 11.298 TL'ye değişti. Bu fiyat 73 m² alana sahip 1 odalı daire için geçerlidir.
Bütün Haberler

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,4
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Avrupa Residence & Office Ataköy
Proje Hakkında Bilgi Alın
ya da soru sor
Bu İnşaat Firmasının Diğer Projeleri
İlginizi Çekebilecek Projeler
Sıradaki Proje