Ziyaretçilerimize daha iyi hizmet verebilmek için Çerez (Cookie) kullanıyoruz. Daha Fazla Bilgi
Sizin için Bursa şehrinde tam 323 proje topladık! Aralarında Ara

Akın Trend

Bursa, Nilüfer, 23 Nisan, Bülent Ecevit Caddesi, 2
Satış tamamlandı

İnşaat Firması

Teslim Edilen Proje Sayısı: 1

Proje Özellikleri

Tamamlandı - Teslim İnşaatın Durumu
8 Kat sayısı
96 Daire sayısı
II çeyrekyıl 2018 Teslim Tarihi
C Konut Segmenti
Anahtar Teslim Daire Teslimatı
Yok Taksitlendirme
Satılık Daire Sayısı 1
Mortgage Planı Yok
Yeniden Planlanabilir Yok
Otopark Açık, kapalı
Asansör İnsan
Isıtma Bağımsız
Özel Güvenlik
Oyun Parkı
Açık Havuz
Su Deposu
Deprem Yönetmeliğine Uygun

Daire

Konum

Bursa, Nilüfer, 23 Nisan, Bülent Ecevit Caddesi, 2
location image

Hakkında

Akınlar Group’tan Nilüfer’de Proje: Akın Trend

Bursa’da bulunan Akın Trend konut projesi Akınlar Group tarafından hayata geçirildi. Toplamda 3.000 metrekarelik arsaya inşa edilen proje 96 adet daire barındıran 7 katlı 3 konuttan oluşuyor. Arsa alanının büyük bir kısmını yeşil alanlara ayıran projeye yeşil bir doğa manzarası da eşlik ediyor. Proje bünyesi kapsamında açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, açık ve kapalı otopark, güneşlenme terasları, tenis kortu, sauna, sinema ve 24 saat kameralı güvenlik hizmeti gibi ayrıcalıklar yaşayanlara sunuluyor. Akın Trend, jeneratör ve su deposu gibi altyapı özellikleriyle de yaşayanlarına kesintisiz enerji sağlıyor.

Sakin ve Yeşil Bir Konum

Bursa’nın Nilüfer ilçesinin Altınşehir mahallesinde bulunan Akın Trend konut projesi yaşayanlarına sakin ve doğal çevreli bir konum sunuyor. Osmangazi Hipodromu’nun ve Bursa Hastaneler Birliği binasının hemen yanında yer alan proje Nilüfer ilçesinin avantajlı bir konumunda bulunma özelliği taşıyor. Projeye yürüme mesafesinde yer alan ortaokullar ve liseler özellikle çocuklu aileler için kolaylık sağlıyor. Projeye 1 kilometre uzaklıkta yer alan Altınşehir metro hattı ise Bursa’nın her yerine kolay ulaşım imkanı yaratıyor. Ayrıca Akın Trend projesine 2 kilometre uzaklıkta bulunan D-200 karayolu şahsi araç ulaşımını tercih edenler için hem Bursa içi hem de Bursa dışına olmak üzere avantajlı bir ulaşım imkanı tanıyor. Uludağ Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’na kısa mesafede yer alması projenin yatırım değerini artırırken yakındaki sanayi bölgesi kimi zaman projenin yatırım değerini düşürebiliyor.

Geniş Daire Planları

Akın Trend konut projesi bünyesinde sadece 3+1 tipteki daireler yer veriyor. Fakat dairelerin alanları veya özellikleri değişebiliyor. Bazı daireler dubleks olma özelliği taşıyor. Dairelerin alanları ise 174 metrekare ile 337 metrekare arasında değişiyor. Ebeveyn banyosu ve balkon barındırma özellikleri tüm dairelerde ortak olarak bulunuyor.

Teknolojik Altyapı

Modern mimarisiyle alıcıların karşısına çıkan Akın Trend projesi altyapısında da teknolojik özellikleri kullanmayı tercih ediyor. Akıllı alarm sistemleri ve İnterkom sistemi ile tasarlanan dairelerin ısınması da yerden ısıtma sistemiyle gerçekleştirilebiliyor. Teknolojik altyapı gibi ayrıcalıklı özellikler barındıran Akın Trend projesi yatırımcıların da dikkatini çekiyor.

Projeyi̇ Değerlendi̇ri̇n

4,7
/ 5
Sormak istediğiniz bir şey var mı?
Akın Trend
Proje Hakkında Bilgi Alın
Sıradaki Proje