UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Port Royal’de fiyatlar 239 bin TL’den başlıyor

Babacan Port Royal’de lansman fırsatları devam ediyor. Ekim ayının sonuna kadar projeden 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün. hurriyetemlak.com 13.10.2017 11:35:04
+ A -
Projelerinin fiyat avantajlarını vurgulayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bölgede bu kalitede böyle bir fiyata başka bir projenin olmadığını söyledi. Babacan, “Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nın tam karşısında, E-5 yolu yakınında konumlanan Babacan Port Royal projemiz lokasyonun en lüks ve en ulaşılabilir projesi olarak yatırımcıların dikkatini çekiyor. Babacan Holding olarak konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ediyoruz. Yoğun ilgiyle karşılanan projemizde yüzde 40’lık bir satış rakamına ulaştık. Temeli atılan Babacan Port Royal’de ekim ayı sonuna kadar lansman avantajlarımız da devam ediyor. Hem yatırım hem de oturum amaçlı konut sahibi olmak isteyenler bu son fırsatı kaçırmamalı” diye konuştu. 

İlk taksit Ocak 2019’da

Toplam 5 blok olarak yükselen Babacan Port Royal 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Mimari tasarımı Portekizli Addon Grup imzası taşıyan projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 

Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal’den yüzde 5 peşinatla taksitleri Ocak 2019’a erteleyerek konut sahibi olmak da mümkün. 

Bin metrekarelik kapalı alanı, sosyal donatılar için ayrılan Babacan Port Royal’de, fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası bulunuyor. Yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde kamuya ait yeşil parka komşu projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları da yer alıyor.

Metroya sıfır konumuyla, E-5’e 1 dakika ve İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan ‘Babacan Port Royal’, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy deniz otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın konumlanıyor. 

Babacan Port Royal projesini incelemek için tıklayın