Açıklamalar


Atatürk ilkelerine ve laik anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak belirlediğimiz yurdumuz, deneyimle ve profesyonel yönetim kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.
İmkanlarımız;

 Yurdumuzun toplam kapasitesi 50 olup bir, iki üç ve dört kişilik odalarımızda öğrencilerimize otel konforunda hizmet vermekteyiz.

Sabah kahvaltısı, 4 yada 5 çeşitten oluşan akşam yemeği menüsü sunuyoruz.

Tüm yurtta kablosuz internet bağlantısıyla her yerde dünyaya bağlanmalarını sağlıyoruz.

Öğrencilerimize yurdumuza özel kafeteryamızla günün yorgunluğunu, stresini atabilecekleri bir imkân sunduk.

Geniş menülü kantinimizle, kafeteryamızda LCD televizyonda maç izleyen öğrencilerimiz atıştırmalıklarını da rahatlıkla temin edebiliyorlar.

Teras kattaki yemekhanemizle sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerini restoran havasında yaşamalarını sağlıyoruz. Çoklu sosyal alanlarımızla eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz.

Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkanla destekliyoruz.

Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için tüm odalarımızda odalardaki kişi sayıları kadar çalışma masası bulunduruyoruz