Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

T.C. M.E.B. Yükseköğrenim Özel Yurtpalas Kız Öğrenci Yurdu

Açıklamalar


Odalarımız tek ve çift kişilik olmak üzere eşit standartlarda düzenlenmiştir. Tek kişilik oda sayısı 6 , çift kişilik oda sayısı 24 dür. Tüm odalarımızda her öğrenciye birer gardrop, çalışma masası ve kitaplık, masa lambası, direkt telefon, TV ve birinci sınıf yatak ve yatak takımları mevcuttur. Odalarımızda mini buzdolabı bulunmaktadır. Yerler duvardan duvara halı kaplıdır.

  • Tüm dinlenme ve sohbet odalarımızda surround ses sistemine sahip büyük ekran televizyon, DVD, müziksetleri bulunmaktadır. Tüm kat koridorunda öğrencilerimizin her an kullanımına hazır sıcak - soğuk su makinaları mevcuttur.
  • Duş ve WC ler birinci sınıf malzemelerle dizayn edilmiştir. Kapıları içerden kilitlenme özelliğine sahip lüks banyo ve alafranga WC ler bulunmaktadır.

  • Rahat, sessiz ve modern bir çalışma ortamının sağlandığı Etüd ve Grup Çalışma Salonumuz, haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin kullanımı için tahsis edilen 7 gün 24 saat kullanımda olan sınırsız internet erişimli bilgisayarlar ve yazıcılar aracılığı ile araştırma, ödev, proje hazırlama imkanı mevcuttur.

    YURTPALAS KIZ ÖĞRENCİ YURDU'nda konaklamakta olan öğrencilerimiz ile personelin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, sürekli olarak profesyonel bir kadro ile güvenlik hizmetleri verilmektedir.
    Yemek salonumuz modern ve sıcak bir ortama sahiptir. Açık büfe sabah kahvaltısı ve öğrencilerimizin isteği doğrultusunda hazırlanan ekstra kahvaltılıklarla zengin bir kahvaltı menüsü sunulmaktadır. Akşam yemekleri ev yemeği lezzetinde, lüks otel menüsü kalitesinde ve zenginliğinde hazırlanmakta olup self servis olarak porselen yemek takımlarında sunulmaktadır