Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

Özel Şahin Ulusoy Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Bahçelievler Kiralık Benzer İlanlar

Çankaya M.E.B. Özel Prof.Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu

Çankaya M.E.B. Özel Prof.Dr. M. Zeki Doğaneli Kız Öğrenci Yurdu

Ankara Çankaya Bahçelievler Güncelleme: 18.09.2017
77 kişi kapasite
750 TL - 1000 TL Kiralık

Açıklamalar

HİZMETLERİMİZ
Bütün yataklar tek kişilik, ortopedik ve öğrencilerimizin fazla eşyalarını koyabilmeleri için sandıklı bazalıdır. Bütün odalarda her öğrenciye bir gardrop, bir çalışma masası, kitap rafları, kablolu TV bağlantısı ve internet bağlantısı bulunmaktadır.

Açık büfe şeklindeki sabah kahvaltısı ve dört çeşit yemeğin ikram edildiği akşam yemeği self-servis sisteminde olup yemekler porselen tabaklarda ikram edilir.

Günün her saatinde çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerinin bulunduğu kantinimiz rahat koltukları, büyük ekran televizyonu ile günün yorgunluğunu atmak için gençlerimizin zevkleri göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Etüd Salonu ve internet bağlantılı bilgisayarların ve yazıcının bulunduğu Bilgisayar Salonu haftanın her günü 24 saat öğrencilerimizin kullanımına açıktır.,

Temizlik ve kat hizmetleri haftanın her günü sürekli olarak kat görevlileri tarafından yapılır. Katlar, odalar, duşlar, tuvaletler ve ortak kullanım alanları her katta bulunan kat görevlileri tarafından düzenli olarak temizlenir.Yurt yönetimi tarafından temin edilen nevresim takımları kat görevlileri tarafından değiştirilerek yurt çamaşırhanesinde yıkanır ve ütülenir.Öğrencilerimizin kişisel çamaşırları, çamaşırhane görevlisi tarafından yıkanır, kurutulur ve ütülenir.Özel Şahin Ulusoy Yükseköğrenim Kız Öğrenci Yurdu biri Sosyolog, biri Psikolog ve Eğitimci ve biri de Sosyal Hizmet Uzmanı üç kız kardeş tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Bina tamamen yenilenmiş ve Kız Öğrenci Yurdu haline dönüştürülmüştür. Öğrencilerimizin evlerinin rahatlığını, sıcaklığını ve güvenini hissetmeleri için gerekli tüm düzenlemeler büyük bir titizlikle yapılmıştır.