Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

Muradiye Aydınlık Evler Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu

Açıklamalar

Yurdumuz  Hakkında Genel Bilgi;

Huzur, konfor, güler yüz ve sınırsız hizmetimizle, öğrencilerimiz geleceğe emin adımlarla yürürlerken daima yanlarında destekçi olarak bulunmak ,Üniversite öğretim hayatının verimli ve başarılı geçmesini sağlamak için kaliteli, güvenli, sağlıklı bir barınma ve ders çalışma ortamını yüksek öğrenim öğrencilerine sunmak en önemli vazifemizdir.

Aile ortamını aratmayacak olan sıcakkanlı personelimiz,i steğinize göre 2,3,4 ve 5 kişilik odalarımız ve yurdumuzdaki ortak kullanım alanlarımız, eğitim yaşantınıza katkı sağlayacak olan kişisel gelişim seminerlerimiz, sanatsal ve kültürel faaliyetlerimiz ve gezilerimiz… Her şey sizin için düşünüldü…

Kararınızın doğruluğundan emin olmak için mutlaka yurdumuzu ziyaret edin!
İMKANLARIMIZ

73 kişilik kapasitesi olan yurdumuzun odaları isteğinize göre 2,3,4 ve 5 kişilik olarak düzenlenmiştir. Odalar içerisinde, telefon, çalışma masası, eşya dolabı, çekmeceli mobilya yatak kullanım imkanı vardır.

Teras katlı ve Altınpark manzaralı olan yemekhanemizde sabah kahvaltısı, öğle arası çorba , akşam yemeği, gün içerisinde ücretsiz çay servisi imkanı bulunmaktadır. Yurt temizliği kat görevlisi tarafından her gün düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Banyo ve tuvaletler günde 2 defa yıkanmaktadır.

Yurt bünyesinde bulunan çalışma salonu, kütüphane, internet odası, revir, ücretsiz çamaşırhane ve ütü odası ortak kullanım alanı olarak gün boyu hizmete açıktır.