UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

NET Global Gayrimenkul

Gayrimenkulde Güvenilir Adresiniz

NET GLOBAL GAYRİMENKUL

“Bizim en değerli portföyümüz insandır” anlayışı ile asıl olanın insan olduğunu bilen ve her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışmayı hedeflemiş olan Net Global Gayrimenkul her türlü gayrimenkul ihtiyacınıza profesyonel çözümler üretmektedir.

Türkiye’de eskiden beri süre gelen ve eleştirilen emlak komisyonculuğunun yerini kurumsal ve profesyonel gayrimenkul danışmanlığının alması gerektiği bilinci ile hareket eden Net Global Gayrimenkul, gayrimenkul yatırımı ve değerleme alanlarında kısa,orta ve uzun vadede profesyonel, süreklilik arz eden ve sınırsız danışmanlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Halen Ankara ili sınırları içerisinde tamamlanmış ve yapımı devam eden pek çok farklı projede yer alan ve yer aldığı projeleri insan odaklı ihtiyaçlara göre yönlendirmeyi,kendi deneyim ve tecrübelerini süregelen projelere yansıtmayı hedefleyen Net Global Gayrimenkul’ün profesyonel satış kadrosu ile yer aldığı başlıca projeler;

Tepe Prime İş ve Yaşam Merkezi,
Koç Kuleleri,
Next Level,
Ege Plaza,
North Star İş Merkezi,
Ankara Ankara Sitesi,
Bilkent Bahçe Konutları,
Gordion Konutları,
Prime Hill Residence,
Çayyolu Park Evleri,
Mira Park Çayyolu,
Tuana Garden,
Bağşehir Evleri,

7.YIL

İletişim Bilgileri

  • Emlakçının Hizmet Verdiği Diller
    • TR Türkçe
    • RU Rusça
    • EN İngilizce
  • Bu emlakçı, ANKARA TİCARET ODASI üyesidir.
  • Bu emlakçı, ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK O üyesidir.
Mesaj Gönder