UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Lensistanbul havalimanı ve metroya komşu

Kurtköy’de hayata geçirilen Lensistanbul, Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattının yanında yükseliyor. hurriyetemlak.com 7.4.2017 09:47:34
+ A -
800 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen projenin önünden Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattı geçiyor. Metro hattı 2020’nin sonunda hizmete açılacak.

Mahalle konsepti
Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerinde bin 162 konut ve 85 ticari üniteden oluşan yeni bir mahalle konseptiyle geliştirildi.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Lensistanbul’da daire fiyatları 270 bin TL’den başlıyor. 60 aya varan vade farksız ödeme seçenekleriyle, kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

Çeşitli alanlarda hizmet sunacak dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Sosyal yaşam alanları
Peyzajı ve donatılarıyla da bölgede özel bir yer edinen Lensistanbul’da yürüyüş parkuru, kreş, hobi bahçesi, sauna, SPA ve fitness salonu gibi spor ve sosyal yaşam alanları yer alıyor. Proje bitiminde yaklaşık 3 bin kişinin yaşayacağı Lensistanbul’un mimarisinde Dome Mimarlık’ın imzası bulunuyor. Daireler Eylül 2018’de teslim edilecek.