UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Kurtköy’e Lensistanbul geliyor!

Kurtköy’e yeni bir proje geliyor, Lensistanbul! Projenin kapısında metro durağı olacak… hurriyetemlak.com 6.4.2017 16:12:10
+ A -
Kurtköy’de yükselecek olan Lensistanbul, Aydınoğlu Grup, Mah Havacılık, Egal İnşaat ve Renium Yapı ortaklığında inşa edilecek. 

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın karşında, Teknopark’ın bitişiğinde yer alan proje, Sabiha Gökçen – Kurtköy Metro hattının hemen önünden geçecek olmasıyla da ev sahiplerine ulaşım avantajı sağlayacak. 

800 milyon TL’lik yatırımla inşa edilen proje bin 162 konuttan oluşuyor. Projede ayrıca 85 adet de ticari ünite mevcut. 

Kurtköy ve çevresindeki gayrimenkul fiyatlarını yukarı çeken Metro hattı 2020’nin sonunda hizmete açılacak.

Bünyesinde bulunan ticari üniteleri ve AVM’siyle Kurtköy’ün sembol projesi olarak konumlanan Lensistanbul, 33 bin metrekare arsa üzerine kuruluyor.

Lüks ve konforlu detaylara sahip konut seçeneklerinin sunulduğu Lensistanbul’da daire fiyatları 270.000 TL’den başlıyor. 60 ay’a varan vade farksız ödeme seçenekleriyle, kişiye özel ödeme planlarıyla satışa sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinin yer aldığı projede ayrıca 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan dubleks daire seçenekleri de yer alıyor.

85 ticari üniteden oluşan Lens Çarşı’da yer alan semt dükkanları bölge halkının tüm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere planlanırken, mahalle kültürü konsepti de yatırımcılara sunuluyor. 

Çeşitli alanlarda hizmet sunacak dükkanlar 45 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Projede teslimler Eylül 2018’de yapılacak.

Lensistanbul projeleri için tıklayın 

İstanbul konut projeleri için tıklayın