Kırklareli Demirköy Avcılar Satılık Benzer İlanlar

PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDE SATILIK ÇİFTLİK EVİ +15 DÖNÜM İMARLI ARSA

PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDE SATILIK ÇİFTLİK EVİ +15 DÖNÜM İMARLI ARSA

Kırklareli Demirköy Avcılar Güncelleme: 11.12.2017
5+1 4 Banyo
250 Alan
2.750.000 TL Satılık

Açıklamalar

Palivor Çiftliği, Kırklareli ili'mizin Demirköy İlçesinde, Bulgaristan sınırına yakın bir noktada Karadeniz’in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada’ya 11 kilometre mesafede 5 Besi Çiftliği, ve binlerce meyve fidanlarının arasında bulunan 5 Bağ Evinden oluşan özel bir çiftliktir.  Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında bulunan Palivor Çiftliği, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 2,5 saat) mesafede.

Palivor Çiftliği 1700’lü yıllarda Bulgar ve Rum kökenli insanlar tarafından ormanların içinde kurulmuş yüzyıllardır hayvan yetiştirilen, ziraat yapılan bir çiftlik. 2011 Avrupa Gayrımenkul Ödüllerinde büyük ödülleri kazanan Palivor Çiftliği, çiftçilikle ilgili en güzel etkinliklerin, açık havada dinlenme ve spor seçeneklerinin sunulduğu, aileye uygun, çevreyle dost bir yaşam tarzının benimsendiği bir yer. Alabildiğince özel bir hayatı ve çevreyle iç içe yaşamı arzulayan, seçici insanların yaşamayı arzulayacağı mükemmel bir kaçış yeri olan Palivor Çiftliği’nin en büyük hedefi,ürettiği ve çevre köylere ürettirmeyi planladığı doğal ürünleri yöre halkına ve ekonomik kalkınmalarına kazandırmak.

Palivor Çİftliği'nde satılık olan 2 evden biri olan Bağevi 6,000 m2 arazi üzerinde 160m2 kapalı alandan oluşuyor. Bağ evlerimizde meyve deposu zemin katta, yaşam alanları birinci katta yer alıyor. Ferah yaşam alanlarını ahşap çatı örtüsü güzelliği altında topladık. Zemin doğal taş kaplamaları balkonlarda kullanılan ahşap zemin kaplamalarla birleşirken önemli enerji tasarrufuna da imkân veriyor. Kolay yaşanabilen planlamaya sahip bu evler, sizleri tüm şehir hayatının alışkanlıklarından arındırmak için tasarlandı.

Sözleşme imzalanmasına müteakip tapu devri yapıyor, 4 ayda Bağ Eviniz arzu ettiğiniz niteliklere göre inşa edip teslim ediyoruz. Arzu ederseniz, hazır olan Bağ Evlerinden de 2. el satınalma olanağı bulunmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için u ziyaret edebilirsiniz.