Kırklareli Demirköy Avcılar Satılık Benzer İlanlar

PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDE SATILIK ÇİFTLİK EVİ +15 DÖNÜM İMARLI ARSA

PALİVOR ÇİFTLİĞİ'NDE SATILIK ÇİFTLİK EVİ +15 DÖNÜM İMARLI ARSA

Kırklareli Demirköy Avcılar Güncelleme: 01.11.2017
5+1 4 Banyo
250 Alan
2.750.000 TL Satılık

Açıklamalar

Palivor Çiftliği, Kırklareli ili'mizin Demirköy İlçesinde, Bulgaristan sınırına yakın bir noktada Karadeniz’in göz alıcı plajlarının bulunduğu İğneada’ya 11 kilometre mesafede, 140 dönüm arazide kurulmuş, 5 Besi Çiftliği, ve 5 Bağ Evinden oluşan özel bir çiftliktir. Tablolara yakışır güzellikte manzaralar sunan, Istranca ormanlarının ortasında bulunan Palivor Çiftliği, İstanbul’a 220 kilometre (arabayla 2,5 saat) mesafede.

 
Palivor Çiftliği 1700’lü yıllarda Bulgar ve Rum kökenli insanlar tarafından ormanların içinde yüzyıllardır hayvan yetiştirilen, ziraat yapılan bir çiftlik olarak kurulmuş. 2011 Avrupa Gayrımenkul Ödüllerinde büyük tasarım ve proje ödülleri kazanan Palivor Çiftliği, çiftçilikle ilgili en güzel etkinliklerin, açık havada dinlenme ve spor seçeneklerinin sunulduğu, aileye uygun, çevreyle dost bir yaşam tarzının benimsendiği bir yer.

 
Taşev adındaki çiftlik evimiz, 14.937 m2 müstakil kendine ait arazi üzerinde 250m2 konut, ve 250m2 lik bir ahırdan oluşuyor. İskanlı olan çiftliğin içerisinde yaşam sürmekte olup, halihazırda çiftliğin elektriği, suyu işler vaziyettedir. Taşev’de, 5 Yatak Odası, 4 WC, Salon, Açık Mutfak büyük teraslar ve ahşap deckler bulunmaktadır.


Palivor Çiftlği Faaliyetleri.

Palivor’da ev sahipleri çevrenin doğal ve eşsiz yapısını keşfederken hayatın basit zevklerini tadabiliyorlar. Palivor’da tüm gıda ürünleri organik olarak yetiştirilmekte, ev sahipleri tarafından tüketilmektedir. Bisiklet ile Çİftlik’te dolaşmak, uzun yürüyüşler yapmak, atlarınızla keşfe çıkmak, veya yörede çok özel yemekler sunan lokantalarda yeni tatlar keşfedebilirsiniz. Çiftiğimiz İğneada’ya yalnızca 11 kilometre mesafededir. Saklı cennet İğneada doğa sporları için en ideal bölgelerden birisi durumunda. Bölgede fotoğrafçılık, kuş gözlemciliği, doğa yürüyüşleri, at binme, offroad, bisiklet turu, avcılık ve kampçılık gibi bir çok aktivite en ideal şekilde gerçekleştiriliyor.


Daha ayrıntılı bilgi için www.palivor.com’u ziyaret ediniz.