Açıklamalar

İç mimarlık bir yandan güzel sanatların gerektirdiği plastik değerleri içeren, estetik bilgi ile yoğurulmuş, diğer yandan mimarlığın bina olgusuyla ilişkilendirilen bir konumda da yer almaktadır. İç mimarın bir bina içinde yer alan mekanların hacim ve yüzeylerini değerlendiren bir boyutta konuya yaklaşmasının yanı sıra, yapısistemleri, fiziksel çevre kontrolü, aydınlatma, ergonomi, ısıtma, gibi mekan konforu konularında da bilgili olması gerekmektedir. Bu açıdan bakıldığında mekanı kullanan bireylerin yaşam kalitesini ve konforunu öne çıkartan tanımlı mekanların, tanımlı işlevlerle, kullanıcı için biçimlendirilmesi ve tasarlanması mesleğin temel amaçlarındandır.
Şirketimiz 1989 yılında faaliyete başlamış olup 23 yıldır inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana her geçen yıl kalitesini artıran kaliteli hizmet anlayışı ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile güvenirliğimizi YALÇIN 1 İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ. Adı altında kanıtlamıştır. Deprem yönetmeliğine uygun sayısız konut projelerine imza atan şirketimiz bütün taahhütlerini zamanından önce sorunsuz bir şekilde teslim etmiştir.
Vizyonumuz müşterilerimize beklentilerinden daha fazlasını sunabilmek için tecrübeli ekiplerimiz ile müşterilerimizden aldığımız memnuniyetlerinden dolayı enerjimizi artırark kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğimizin inancındayız.