Açıklamalar

Ankara’ya bir de buradan bakın

3.15 metre sıradışı kat yüksekliği, kat bahçeleri, kapalı havuzu, fin hamamı,  basketbol sahası, fitness salonu jakuzi, sauna, çocuk parkı, açık-kapalı kafeterya ve cep telefonunuzla kontrol edebileceğiniz akıllı evinizde, göl manzarası eşliğinde geleceği yaşamaya davet ediyoruz.

 

5.792 m2 alan üzerine kurulu, 121 konuttan oluşan Ede Tower konutları 1+1’den 4+1’e kadar uzanan seçenekleriyle Ankara’nın en ayrıcalıklı konut projesi.

 

Zerafet ve mükemmellik bir arada buluştu

Ede Tower, Ankara’nın yeni çekim merkezi İncek’te, yaklaşık 5792 m2 alan üzerine inşa edilmektedir.

 

Merkezi bir lokasyonda yer alan Ede Tower, çevresinde yer alan eğitim kurumları, alışveriş merkezleri, önemli ulaşım akslarına yakınlığı ile ayrı bir önem taşımaktadır.

 

Mogan Gölü ve Ankara manzaralı 35 katlı kule konut projesi olarak hayata geçirilen Ede Tower’de, 121 rezidance dairesi yer almaktadır.

 

Wellcome Home Özelliğini aktifleştirin, eviniz sizi en sevdiğiniz müzeklerle karşılasın.

Akıllı ev sistemiyle donatılan ve daireyi cep telefonuyla yönetme olanağı sunan Ede Tower, özgün mimarisi, güvenliğe verdiği önem, kullanılan malzemenin kalitesi ve sosyal alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam vaat etmektedir.

 

Eve gelmek hiç bu kadar heyecan verici olmamıştı.

1. sınıf malzeme, 1. sınıf işçilik. Herşey en mükemmeli sunmak için.

Tüm dairelerde, 1. sınıf lamine parke, ithal duvar kağıtları, LED aydınlatma, ve konusunda uzman markaların ürünleri kullanılmaktadır.

 

Mutfaklar: Aran Cucine

Ankastre: Siemens

Evye: Blanco

Vitrifiye: Bocchi

 

Projeye ait konut çeşitleri

4+1 206m2

3+1 133/169/163m2Dubleks

2+1 111m2

1+1 76-81-87m2