Açıklamalar

Aileniz ve sevdiklerinizle en keyifli ve unutulmaz anları Kış Bahçesi’nde yaşayacaksınız…

Her dairede olan ve en az 25 metrekare büyüklüğündeki emsalsiz Kış Bahçelerimizi görmeden karar vermeyin… Bütüncül bir konfora sahip olmanız için ard germe teknolojisi ile kolonsuz inşa edilen Kış Bahçelerimizde, isteğinize göre şömine keyfini de yaşayabilirsiniz. Standartların yeniden yorumlandığı Royal İncek’te, mutfak ile bütünleşik olarak kullanabileceğiniz Kış Bahçeleri ile hayatınıza fark ve değer katacaksınız…

 

Standart ötesi Yalıtım, Yüksek İnşaat Teknolojisi ve Estetik ROYAL İNCEK’te… 

Geniş Kat bahçelerinin olduğu Royal İncek’te, dış cephede standart ötesi 8cm kalınlığında Taş Yünü ısı yalıtımlı mantolama kullanılmaktadır. Üstelik hem yalıtım hem de estetik açıdan yaşam kalitenizi uzun yıllar koruyacak şekilde bina dış cephesi ise tamamıyla seramik kaplama olacaktır.

Ferahlığı ve ihtişamı birleştirdiğimiz Royal İncek’te, tavan yükseklikleri net 3,10 metre olduğu gibi kapı yükseklikleri de 2,60 metredir. Tüm bunlara ilave olarak yüksek inşaat teknolojisi ile kirişsiz tavan sistemi olan mantar döşeme uygulanmıştır.

İnşaat teknolojisinin en üst seviyede kullanıldığı Royal İncek’te, en üstün beton C40 tercih edilmiştir. Ayrıca yüksek bina yapım standartlarının ötesinde, 17 metre uzunluğunda, 1 metre çapında 150 adet fore kazık ile sağlamlığı, 180 cm’lik radye temel döşeme ile de güvenliği sizler için sağladık. 

Kesintisiz Konfor ve Kalite ROYAL İNCEK’te sizin için bir araya geldi…

Royal İncek’te, tasarruf ve konfor da sizin için bir arada… Her daireye özel sıcak su kat istasyonları ile hem sıcak suya anlık ulaşabileceksiniz hem de tükettiğiniz kadar sıcak su bedelini ödeyerek konforunuzu bütçenizle birlikte yöneteceksiniz.   

Tam kapasiteye uygun 715KVA Jeneratör ve Kone marka 1 adet acil kaçış, 3 tane de yolcu olmak üzere, toplam 4 asansör ile her daim kesintisiz konforu yaşamanızı hedefledik.  Hem misafirleriniz için açık ve kapalı, hem de sizler için her daireye özel kapalı otopark imkanı da bulunan Royal İncek’te, konforunuz için kolonlar arası mesafeyi 7,5 metre, rampa genişliğini ise 7 metre olarak belirledik.

En İyi Marka ve Ürünler ROYAL İNCEK’te …

ü  Daire koridorları ve mutfak NG Kütahya Granit Seramik, banyolar NG Kütahya Seramik,

ü  GROHE batarya ve gömme rezervuar,

ü  İDEAL STANDARD lavabo ve klozetler,

ü  TEKA  evye,

ü  KABİNET duşa kabin,

ü  SİEMENS 4’lü ankastre seti (Ocak, Davlumbaz, Fırın ve Mikrodalga),

ü  Odalarda lamine parke,

ü  ETEM alüminyum doğrama.

ü  GUARDIAN dış cephe camları