Açıklamalar

Şimdi al, Haziran’da taşın, Temmuz’da ödemeye başla

Doğasu Eryaman projesi sakinlerine benzeri zor görülecek bir fırsat sunuyor. Şimdi satın alınacak konutlara; sahipleri Haziran ayında taşınacak, ödemeye ise Temmuz ayında başlayacak. Kapalı alandan daha fazla yeşil alana sahip proje, yeşil nefes ve mutluluk vaat ediyor.

Doğasu Eryaman, içinde kalite ve rahatlığı barındırıyor

2 blokta toplam 119 dairenin bulunduğu Doğasu Eryaman’da konutlar full+full konsepte sahip. 134m2’lik 3+1 dairelerde 5 parça ankastre, kiler odası, vestiyer, duvar kağıtları, giyinme odası, ebeveyn banyosu bulunuyor. Şu an için seçilen daire üzerinden % 30 peşinatla 120 aya kadar 0,69 oranı ile cazip konut kredisi imkanı da mevcut. Tam beslemeli jeneratör avantajına kadar ihtiyaç duyulabilecek her şeyin düşünüldüğü Doğasu Eryaman’da modern bir kent, doğanın nimetleriyle buluşuyor; geriye sadece sakin ve huzurlu hayatın keyfini sürmek kalıyor.

Yeşilin bolluğu, Doğasu’nun huzuru

İnsan için konut ürettiğinin bilinciyle çalışan Elmaslar güvencesi altındaki projenin 10.188 m2 alanı içerisinde, 9.500m2’lik yeşil ve sosyal alan yer alıyor. Kapalı alandan daha fazla yeşil alanın bulunduğu Doğasu Eryaman sakinliğin getirdiği huzurla; oturma ve seyir alanlarına sahip. Konutlardaki geniş balkonlar ise yeşilin tadını evlerinden çıkartmak isteyenler için tasarlanmış. Ayrıca her iki blok altında bulunan fitness ve çok amaçlı açık spor kompleksi konut sahiplerinin hizmetine sunulacak. Birkaç basamak uzaklıktaki spor yapma imkanının pratikliği Doğasu Eryaman’da olacak.

Sizler gibi komşular

Eryaman Bölgesi, şehir gürültüsünden ve stresden uzak, çocuklu ailelerin güvenli bir ortamda yaşamlarını devam ettirmek istedikleri bölgelerin başında geliyor. Doğasu Eryaman da modern ve güvenli hayatın keyfini sürmek isteyenleri, kendileri gibi ailelerle komşuluk etmek isteyenleri Elmaslar güvencesinin çatısı altında buluşturacak.

Ulaşım avantajının cazibesi

Susuz Mahallesi’nin Karlıdağ Caddesi üzerinde yer alan proje, köşe parsel olma avantajına sahip ve toplu taşıma araçlarının aktif olarak çalıştığı bir bölgede. Tüm bu özellikler Doğasu Eryaman’a kolayca ulaşmayı sağlıyor, önce gezip fikir edinmek sonra da ev sahibi olmak için…

 

1. SİTE

2 blok ve 119 konutlu, rahat kullanılan ve huzur veren geniş yürüyüş yolları, oturma alanları ve seyir espasları oluşturulmuştur. Açık alanlardaki rahatlık geniş balkonlar ile dairelere de yansıtılmıştır. Kullanım kolaylığı sunan ergonomik iç mekanlar, bölgede dikkat çeken bir mimari dil ile çerçevelenmiştir. Toplu taşıma araçlarının aktif olarak çalıştığı bir bölgede, Eryaman’daki en gözde konut projesidir.


2. GÜVENLİK
7/ 24 saat güvenlik birimleri mevcuttur.


3. OTOPARK
Açık otopark


4. SPOR ALANLARI
Her iki blok altında fitness ve çok amaçlı spor salonu

Yürüyüş yolları

5. ÖNEMLİ NOKTALARA UZAKLIĞI
Metroya 2km mesafede

6. BİNA ORTAK DONANIMLAR
Tam beslemeli jeneratör

2 blokta da 3’er asansör, 2si yolcu biri yük asansörü

Yangın söndürme sistemi mevcuttur.