Açıklamalar

OPEN SKY, Ankara Bağlıca’da prestiji, rahat ulaşımı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor. Ankara’nın en büyük dönüşüm projelerinden OPEN SKY, Bağlıca’daki konumu ve mimarisiyle dönüşüme öncülük ediyor.

Konforu, yaşam alanları ve estetik görünümü ile Ankara’ya yeni bir nefes ve prestij kazandırıyor.

Yazıcı Open Sky’da tamamı 12 - 13 - 14 katlı 4 bloktan oluşan, ebatları 39 m2 ile 207 m2 arası değişen özel daireler sizleri bekliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi farklı yaşam alanlarına imkan veren, farklı m2 seçenekleriyle toplamda 373 daire ile size özel yaşam alanları sunuyor. Sosyal İmkan, Özel Güvenlik Hizmeti, Resepsiyon Hizmeti, Günlük Temizlik İhtiyacı gibi tüm rezidans hizmetlerini sizin için eksiksiz yerine getiriyor.

İç mekanlarınız artık eskisi gibi değil, modern mimarisi ve konforlu yaşam alanları ile aradığınız herşey çok yakınınızda... Lobiden iç mekanlara tüm detaylar titizlikle tasarlandı. Rezidans yaşamının farklı boyutunu bizimle keşfedeceksiniz.

Yazıcı Open Sky’da evinizden uzakta değil, yanıbaşınızda bulunan cafe ve alışveriş imkanı sunan dükkanlar ile hem sevdiklerinizle farklı anlar paylaşıp hem de site güvenliği içinde huzurlu dakikalar geçireceksiniz. İster bir fincan kahvenizi yudumlayın ister akşam yemeğinizi yiyin ya da ihtiyaçlarınızı gidermek için alışverişinizi yapın.