Açıklamalar

Yeni Bir Yaşam Yükseliyor

Ankara’nın en prestijli bölgelerinden biri olan Bilkent’te yeni bir yaşam yükseliyor: Pasha Bilkent.

Muhteşem bir lokasyonda bulunan proje, şehrin gürültüsünden uzakta fakat şehir dinamizmine çok yakın bir konumda bulunuyor.

Pasha Bilkent, Bilkent’in zirvesinde, Ankara manzarası eşliğinde doğa ile yaşam arasında kurulan bir hayat vadediyor. 16.000 m2 peyzaj alanı ile şehirde aynı zamanda yeşille iç içe bir dünya yaratıyor. 3 farklı blokta, 1+1’den 4+1’e kadar birbirinden farklı yaşam seçenekleriyle Bilkent’e yeni bir renk getiriyor.

Bilkent’te yer alan proje, kullandığı yenilikçi teknolojiler ve sunduğu hizmetlerle kaliteli bir yaşama dair tüm detayları burada yaşamak isteyenlere sunuyor. Resepsiyon karşılama, 7/24 güvenlik, concierge hizmetleri, kullan/öde aktivite bölümleri ve spor alanlarıyla ayrıcalıklı bir yaşam Pasha Bilkent sakinlerini bekliyor.

Pasha Bilkent, her daire için özel olarak dizayn edilmiş  kapalı otoparkları ve ayrıca misafirler için düşünülmüş açık otoparkı ile üst düzey bir hizmet sunuyor. Bilkent’in en nezih bölgesinde, yaşama dair her detayın titizlikle tasarlandığı projenin sakinlerine sadece kalite ve konforun keyfini sürmek kalıyor.