Açıklamalar

Ankara'nın doğa ile iç içe yeni merkezi Beytepe'de, Platin Beytepe Konutları ile özlediğiniz yaşam standartlarına kavuşuyorsunuz. 


Projenin bulunduğu konumdan ötürü 3 cephesi 45000 m2 genişliğinde yeşil alan ve parklarla çevrilidir. Özenle düzenlenmiş peyzajı, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, süs havuzu, açık ve kapalı çocuk oyun alanları, bahçede oturma grupları, kamelyalar, yürüyüş parkurları, fitness salonu ile benzerlerinden fark yaratmaktadır.


Modern ve kaliteli bitiş malzemeleri, ferah ve kullanışlı iç mekan büyüklükleri projenin önde gelen özellikleridir. Tüm daireler manzaradan ve günışığından optimum faydalanacak şekilde konumlanmıştır. Tüm detayları düşünülen geniş ve kullanışlı mutfağınız, TV alanı ile aynı zamanda bir yaşam alanı olarak tasarlanmıştır. Özel olarak oluşturduğumuz pişirme odası, evinizin rahatlığında mangal keyfini yaşamanıza olanak sağlarken, kış bahçesinde 4 mevsim konfor sizlerin olacaktır. İtina ile tasarlanmış olan banyolar ve giysi odası ise size 5 yıldızlı otel konforunu sunar.


Platin Beytepe Konutları, size Ankara'nın en prestijli alanlarından birinde yüksek yaşam standardı, rahatlık ve konforu bir arada sunuyor.