Açıklamalar

    Özgün Şirketler Grubu
Özgün Şirketler Grubu, Moonlight Residenceprojesini yapmakta olan Özgün İnşaat da dahil olmak üzere beş ayrıfirmayı bünyesinde bulundurmaktadır. Yurtiçinde ve yurtdışında bir çokişi başarıyla bitirmiş olan Özgün Şirketler Grubu olarak amacımız inşaatsektöründe öncü bir marka oluşturmaktır.

    Şehrin Tam Merkezi
Ankara’nın merkezinde residence keyfi... Ayrıcalığın, estetiğin ve son derece merkezi bir konumun bir araya geldiği projemizde en ufak detaylarda bile gösterdiğimiz özene şaşıracaksınız.
    
    Ayrıcalıklı Lokasyon
TBMM’ye, Kızılay’a, Tunalı Hilmi’ye ve büyükelçilikler gibi bir çok önemli noktaya sadece yürüme mesafesinde olan projemizde trafik sıkıntısı çekmeyerek istediğiniz yerlere rahatça ulaşabiliceksiniz. 2 Katlı ve vale hizmetli kapalı otoparkımız sayesinde ise park etme derdinden tamamen kurtulacaksınız.


   Yaşamı Kolaylaştıran Akıllı Daireler
Evinizin güvenliği ve konforu parmaklarınızın ucunda. İster anahtar taşıma derdinden tamamen kurtulup dairenize size özel kartınızla girip çıkın, ister evinizin tüm detaylarını telefonunuzdan ya da dairelerdeki akıllı daire panelinden kontrol edin. İstediğiniz özelliği ekleyebileceğiniz esnek akıllı daire sistemimiz kararı siz verin.

   Ayrıcalıklı Detaylar
Sadece en iyi markaların kullanıldığı iç detaylarda evinizin her köşesinde ayrı bir ayrıcalığı farkedeceksiniz. Yaşam kalitenizi artıracak şekilde tasarladığımız dairelerinizde ferah ve konforlu bir yaşam sizleri bekliyor.

   Residence Hizmetleri

Vale Hizmeti:
Günün her saati arabanızı valelerimize kapalı otoparkımıza parketmeleri için bırakabilir, evden çıkarken akıllı daire panelinizden ya da telefonunuzdan bir tuşla arabanızı kapınızın önünden almak için valelerimize haber yollayabilirsiniz.

Güvenlik: 7/24 kamera sistemi ile izlenecek ve 7/24 güvenlik görevlilerinin bulunacağı binamızda çeşitli güvenlik sistemleri yer alacaktır.

Kuru Temizleme Hizmeti: Giysilerinizi kuru temizlemeciye bırakıp alma derdini kaldırıyoruz. Giysilerinizi resepsiyona bırakın, resepsiyondan alın.

Çağrı Merkezi: Dilerseniz resepsiyonumuz telefonlarınızı yanıtlasın ve gereken notları alsın. Artık bir sekreteriniz var.

Housekeeping Hizmeti: İstediğiniz bir zaman için temizlik görevlilerimizden randevu alabilir, işten evinize döndüğünüzde evinizi pırıl pırıl bulabilirsiniz. Ya da temizlik görevlilerimiz siz evdeyken gelsinler, siz onları koordine edin.

Concierge Hizmeti:
Resepsiyon görevlilerimiz aracılığı ile Ankara’nın kültür-sanat etkinlikleri ve restoran rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Resepsiyon Hizmeti: Bina girişinde bulunacak olan resepsiyon görevlilerimiz ile transfer hizmetlerinden yemek siparişine, temizlik hizmetlerinden alışveriş hizmetlerine kadar bir çok hizmet ile ilgili bilgi alabilir, gerekli organizasyonları yapabilirsiniz.

Alışveriş Hizmeti: Her sabah kapınızı açtığınızda günün gazetesini ve taze ekmeğinizi bulmanın keyfini yaşayın. Çeşitli alışveriş ihtiyaçlarınızı bir telefonla veya akıllı daire istemi aracılığı ile giderin.

Toplantı Salonu: Toplantılarınızı konforlu salonumuzda gerçekleştirebilirsiniz.

Fitness Salonu: Fitness salonumuzda arzu ettiğiniz gibi sporunuzu yapıp günün stresinden uzaklaşabilirsiniz.