Açıklamalar

NEWANKA RESİDENCE
Ayrıcalıklı bir yaşam için oluşturulan NewAnka Residence; Çankaya’da Badem ağaçları ile çevirili ormanda, 9 farklı daire seçeneklerinden oluşan, 47 akıllı dairesi ile görücüye çıkıyor. Daireler 34 m2 balkon, 154 m2 teras ve kış bahçesi seçeneklerini sizlere sunarken akıllı bina formasyonu ile oluşturulmuş Residence içinde bulundurduğu sayısız hizmetleri ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor.

A+konseptte, 47 konuttan oluşan New Anka Residence’de 60 m2 den 240 m2’ye kadar farklı tercihlere hitap eden 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 34 m2 balkonlu, 154 m2 teraslı ve kişiye özel bahçeli konut seçenekleri bulunmaktadır. Doğanın ve badem ağaçlarının havasını, görkemli doğa manzarasında soluma fırsatını, tamamı açılabilir pencereler ile sonuna kadar yaşayacağınız daireler sizleri bekliyor.

TEKNOLOJİNİN SUNDUĞU SINIRSIZ İMKÂNLAR

Akıllı Ev ve Otomasyon Yazılımı, IOS & Android Uygulaması ile çalışarak, gelişmiş yazılım özelliği sayesinde tüm sistemin entegre çalışmasına yardımcı oluyor. Aydınlatmalar, klima, kombi, perde-panjur ve diğer sayabileceğiniz tüm yaşam ihtiyaç sistemlerinizi kontrol ediyor ve enerji tasarrufu için optimizasyon sağlar. İsteklerinizi bekledikleriniz doğrultusunda yerine getirerek. Konfor, güven ve prestijiniz için çalışır. Evinizi binlerce kilometre uzaktan tek bir dokunuşla kontrol edebilmenizi sağlar ve önemlisi evdeki tüm sistemi ses kontrol sistemi ile oturduğunuz yerden sesle yönetebileceksiniz. Siz eve gelmeden, evinizi hoş geldin konumuna getirerek yaşamınızı kolaylaştıracaktır.

SOSYAL HİZMETLER


Çocukların hem eğitim hem de eğlence bakımından faydalanabileceği oyun odasını,
Eğlencenin her zaman bir adım uzağınızda olması için mini sinema salonunu,
Sporseverler için fitness, kapalı yüzme havuzu 90 m2, havuz bar ve saunayı,
Her zaman çalışmak durumunda olanlar için toplantı ve makam odasını,
Misafirleriniz için 7/24 hizmet veren VİP aracı,
Doğanın esintisini her daim hissedilsin diye bina içerisinde botanik ve iç bahçesi,
Kişisel bakımınız için site içerisinde, sizlere özel bay ve bayan kuaförü,
Site içerisinde, sizlere hizmetin daha kolay olması için kuru temizleme ve terzi,
Misafirlerinizi ve sizleri güler yüzle karşılayacak resepsiyon hizmeti,
Teknik arızaların çözümü için, teknik servis hizmeti ve aralarında seçim yapması zor olan 9 farklı tip daire seçeneği ile karşınızda.