Açıklamalar

Bala'ya 5 km. mesafede Hafta Sonu Evlerinde 1.5 dönüm bahçe içerisinde dubleks villa satılıktır.
Arazi imarlıdır, tapusu mesken tapusudur. Elektriği, şebeke suyu vardır. Ayrıca 2.5 tonluk su deposu ve hidroforu mevcuttur.
Bahçede 100'e yakın ağaç vardır. Elma, armut, ayva, kayısı, kiraz, vişne, ceviz, badem, dut, asma, erik, iğde, çam ağaçları bulunmakta olup ağaçlar meyve verir yaştadırlar. Ağaçlara damla sulama tertibatı kurulmuştur.
Bahçede alet deposu, tavuk kümesi ve bir adet karavan mevcuttur. Yüzme havuzu bulunmaktadır. Evin altında iki adet kömürlük/depo bulunmaktadır. Bahçe çevresi tel örgü ve rengarenk amerikan sarmaşıkları ile çevrilidir. Halihazırda kullanılmakta olan bahçe el aletleri ile beraber, benzinli çapa makinesi, elektrikli kenar tırpanı ve elektrikli çim biçme makinesi de verilecektir.
Evin ön bahçesi çim alandır. Çocuklar için salıncak bulunan bu alan kurulan otomatik sulama sistemi ile sulanmaktadır.
Ev dubleks olup, üç oda bir salondur. Kat kaloriferi bulunmaktadır, kömür kazanı ile ısıtma sağlanmakta olup yaz/kış rahatlıkla oturulabilir durumdadır. Dış cephe ısı yalıtımı yapılmıştır.
Güneş enerjili ve kombili sıcak su tertibatı mevcuttur.
Evdeki kuru zeminler cilalı ahşap parkedir. Islak zeminler kalebodurdur. Şöminesi mevcuttur. Beyaz eşya (buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ocak) ve mobilyası (oturma grubu, L ahşap otantik sedir, perdeler, ebeveyn karyola ve yatağı, gardroplar, iki adet tek kişilik karyola) ile verilecektir. Evde kışın keyfini sürebileceğiniz şömine bulunmaktadır.Ankara'ya yakın bir mesafede doğa ile başbaşa kalıp, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak bahçeli ev keyfini sonuna kadar sürebileceğiniz uygun fiyatlı kaçırılmayacak bir fırsattır.