Ankara Keçiören Bağlum Güzelyurt Kiralık Benzer İlanlar

Sahibinden Kiralık 3+1 Daire

Sahibinden Kiralık 3+1 Daire

Ankara Keçiören Bağlum Güzelyurt Güncelleme: 07.10.2017
3+1 1 Banyo
98 Alan
450 TL Kiralık

Açıklamalar

  Mülkümüz ; Bağlum son durağa yakın konumda olup, 380 m2 kullanım alanı ayrıca bahçesiyle birlikte toplamda 1 dönümdür. Akşamı ayrı güzel sabahı ayrı güzeldir. Doğayla baş başa dinlenmek için en fazlasıyla uygundur.

Villamız 3 katlı, içi toplamda 5 oda 1 salon, 2 mutfak, 2 banyo, 4 Wc, 5 balkon ayrıca üstü ahşap lambiri ile tamamen kapalı 35 m2 terası vardır.

3 balkonumuzda mangal yakmak için barbekü ayrıca salonumuzda da faaliyette olan şömine vardır. Bodrum katında bahçeye ait Wc, ardiye ve depo vardır.

Bahçemizde, 2 adet çardak ve kenarında bir adet şelaleli havuz bulunmaktadır. Ayrıca bahçemizde vişne, kiraz, dut, elma, armut, erik ve çok sayıda çam ağaçları vardır. Bahçemizin belirli birçok kısmında sulama için şebeke suyu bulunmaktadır.

Ve villamıza ait 2 araç alabilecek şekilde kapalı garaj, önünde de yine araç parkı için büyük alan bulunmaktadır.


NOT: Villamız öncelikli olarak işletmeye yönelik olup, ( restorant, kreş, rehabilitasyon v.b) işler için düşünülüp fakat aile için de 2 aile rahatlıkla kalabilecek konumda ve yapıdadır. Yeni yapılan hava alanı yoluna ve yeni yapılan Bağlum aile yaşam merkezine çok yakındır