Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

GÖRÜKLE'DE İŞ FIRSATI SATILIK SÜRÜCÜ KURSU

Açıklamalar

Sürücü Kursu olarak faaliyet göstermekte olan, kira getirisi yüksek işyerleri ve aynı binanın alt katında bulunan çok özel yapılmış, mal sahibinin oturmakta olduğu villa tarzındaki 200 m2 bahçe katı daire, bitişiğindeki aynı tapuda kayıtlı 50 m2 eklentisiyle birlikte ayrı ayrı veya tercihen topyekün satılıktır.

Sürücü Kursu, Görükle'nin merkezi yerinde, Bahriye Üçok caddesi üzerinde olup, ayrı tapulara sahip 2 işyerinin birleştirilmesiyle oluşturulmuştur. (200 + 50 m2 olmak üzere toplam 250 m2 işyerlerinin m2 fiyatı 3'000 TL; bahçe katı dairenin m2 fiyatı 1'000 TLdir.)

Dükkanlarla alt kattaki dairenin kolayca içerden bağlantı ve böylece birlikte (tüm mülklerin 500 m2 komple işyerine dönüştürülebilme ve dolayısıyle mülkün çok değişik amaçlar için -market, banka şubesi vb-) kullanılabilme olanağı mevcuttur. Yapı kullanım izni 2007 yılında alınmış, bakımlı bir binadır. Bahçe katı dairenin özel garajı, bakımlı bahçesi, şömine, geniş salon, doğalgaz (kombi) yerden ısıtma sistemi, açık mutfak, ebeveyn banyosu ve daha sayılmamış bir çok özellik..

 (İlanda görülen fiyat, bölüm/oda sayısı bilgileri sistem yeterli ayrıntıya izin vermediği için gerçeği yansıtmamaktadır.) 

GELECEK OLAN TEKLİFLERE AÇIĞIZ.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN GÖRÜKLE TURYAP OFİSİMİZE BEKLERİZ.