Üzgünüz bu ilan yayından kalkmış!

Ş.Urfa inci ilçe karaköprü de iskanlı işmerkezi rusatlı işyeri

Şanlıurfa Karaköprü Karşıyaka Kiralık Benzer İlanlar

Turyap'tan Şanlıurfa'da kiralık toplam 3600 m2 alanlı 17 metre c

Turyap'tan Şanlıurfa'da kiralık toplam 3600 m2 alanlı 17 metre c

Şanlıurfa Karaköprü Karşıyaka Güncelleme: 26.09.2017
4 Bölüm Bölüm
3600 Alan
40.000 TL Kiralık

Açıklamalar

İŞ MERKEZİ RUSATLI  İSKANLI     4 KATLI   VE     TERAS İLE  BİRLİKTE   TOPLAM 1400 M2 İŞ YERİ   

DETAYLI BİLGİ İÇİN   BİZİ ARAYIN.


ASEL GAYRİMENKUL YATIRIM İNŞAAT İLANLARIMIZ GÜNCELDİR ...!

GAYRİMENKUL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Gayrimenkul pazarlama hizmetinin en büyük bölümü gayrimenkulleri göstermekle başlar. Doğru bilgi sahibi olmadan yapılan işlemler alıcı, satıcı ve danışmanın zaman, emek ve para kaybetmesine neden olur. Emlak sektörünün geleneksel hizmeti olan yer göstermenin ilerisinde, topladığımız bilgilerin ihtiyaçlarımızla ne kadar örtüştüğünü birlikte değerlendirip doğru karar alabilmek için elimizdeki tüm verileri sizlere en net şekilde sunmaktır.

BİLGİYE DAYALI HİZMET Asel Gayrimenkul Yatırım İnşaat bölgemizdeki gayrimenkullerle ilgili her türlü bilgiyi önceden analiz edip gayrimenkul sahibi olan dostlarımıza ve bölgemizde yaşamak isteyenlere beklentilerin karşılanması için en doğru çözümleri üreterek kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir. İnternet sitemizde bütün gayrimenkullerin özellikleri ve resimlerinin yayınlayarak ön bilgi sahibi olmanızı sağlar. Tüm gayrimenkullerin fiyatları farklı olmadan gerçek değerinde satın alma garantisi veriyoruz.

KİRA GETİRİSİ Asel Gayrimenkul Yatırım İnşaat’tan aldığınız tüm gayrimenkullere kira garantisi veriyoruz. Ekstra ücret talep etmiyoruz Uzman danışman kadrosu ve güler yüzlü personeliyle ofisimizde sizleri rahat ve keyifli bir mekânda kahve içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.