Ankara Polatlı Beylikköprü Kiralık Benzer İlanlar

POLATLI O.S.B. 'de 2.950,-m2 FABRİKA

POLATLI O.S.B. 'de 2.950,-m2 FABRİKA

Ankara Polatlı Beylikköprü Güncelleme: 17.10.2017
1 Bölüm Bölüm
2950 Alan
15.000 TL Kiralık

Açıklamalar

20 dönüm arsa üzerinde 2950 m2 fabrika binası ve eklentileri bulunmaktadır. Betonarme prefabrik yapıdır. Ölçüleri 24.5x100mt=2450 m2dir. Fabrika içi makas altı kotu 10 mt’dir. Çatı örtüsü; 0.60mm, alt ve üst saçı boyalı galvaniz, polistren dolgulu sandviç paneldir.

Fabrika binasının 3.00mt kotuna kadar yalıtımlı Bims blok duvar örülmüş olup, dış cephesi kireçsiz çimento harcı ile sıvanmıştır. 5.00mt kotuna kadar ise özellikli ısı camlı (konfor cam) PVC pencereler ile tüm cephelerden ışık alması ve akıllı vaziyette ısı alış verişi yapabilmesi için kaplanmıştır.. 5.00mt kotunun üzerinde ise dış yüzü 0,80mm kalınlıkta, iç yüzü 0.60mm kalınlıkta perfore (delikli, fabrika içinde sesi emerek gürültü ve çınlamayı azaltmak amaçlı) boyalı galvaniz saçlı taş yünü dolgulu sandviç panellerle duvar kaplamaları yapılmıştır.

Tavanda radyan ısıtma sistemi bulunmaktadır. Zemin kaplaması olarak stabilize dolgu zemin üzerine, çelik hasırlı (kolonlar arası çift kat çelik hasır döşeli), kılcal çatlaklar için de betonarme betonuna sentetik elyaf lif katılarak beton dökülmüştür. Betonarmenin yüzeyinde dizel, oturarak kumandalı, çift tablalı satıh vibratörleri kullanılmış, yüzey sertleştirici katkı malzemeleri ile beton yüzeyine nitelik kazandırılmıştır.

Tavanda iki adet çift köprülü 7,5 ton kapasiteli vinç bulunmaktadır.

Yatakhane, yemekhane, soyunma mahalli, wc ve duş amaçlı kullanılmak üzere çelik prefabrik betopan panelli, alçıpan asma tavanlı, polistren dolgulu saç sandviç panel çatı örtülü, 150m2 yapı bulunmaktadır.

250 KVA’lık betonarme köşklü elektrik trafo binası bulunmaktadır.

Fabrika binası büyütmeye müsait vaziyette olup, hafriyatı ve dolgusu yapılmış durumda 7.500 m2 alan bulunmaktadır.

Yönetim binası olarak betonarme sığınak üzerine çelik imalat bina yapılmıştır. Bina dışı amerikan siding kaplanmıştır. Pencereler yine özellikli (konfor cam) ısıcam kaplı özel metalik renkli PVC doğramadır. Yönetim binası yaklaşık 350 m2’dir.