UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

İstanbul'daki 1 milyar dolarlık otele Araplar talip!

İstanbul Beşiktaş'ta bulunan lüks bir otel Hürriyet Emlak'ta satışa çıktı. Otel için 1 milyar dolar isteniyor! hurriyetemlak.com 17.7.2017 11:50:22
+ A -
Vişnezade'de bulunan boğaz manzaralı lüks bir otel 1 milyar dolara satışa çıktı. Otelin satışına aracı olan
Lux Properties Luxury Real Estate Agency'nin şirket yetkilisi Murat Karadeniz, otele yabancı fonların; özellikle Dubaili ve Katarlı yatırımcıların talip olduğunu söylüyor. Dubai'deki ünlü alışveriş merkezlerinden birinin sahibinin de ilgilendiği otelin ismi gizlilik sözleşmesi gereği henüz açıklanmadı.  

Hürriyet Emlak'ta yer alan ilanda verilen bilgilere göre; 5 yıldızlı lüks otel 600 yatak kapasitesine sahip. 40 bin metrekare kapalı alanı bulunan otelin açık alan büyüklüğü ise 5 bin metrekareyi buluyor. Boğaz, bahçe ve şehir manzaralı odaların yer aldığı otelde İstanbul Boğazı'nı gören oda sayısı yaklaşık 50 adet. Öte yandan özel balkonlu odalar da yer alıyor. 

Satılık otelde havuz, fitness salonu, tenis kortu, Türk hamamı, jakuzi, kar çeşmesi, sauna ve buhar odası, sağlık kulübü, spa gibi özellikler mevcut. Öte yandan otelin içerisinde büyük toplantı, davet ya da düğünlerin gerçekleşebileceği alanlar yer alıyor.  

Satılık otel ilanı için tıklayın