UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

İasos Exclusive 899 bin TL’den satışa çıktı

Bodrum’un Yahşi Koyu’nda hayata geçen İasos Exclusive projesinde daire fiyatları 899 bin TL’den başlıyor. Daire fiyatının yüzde 50’si peşin verildiği takdirde, kalanı teslim döneminde ödenebiliyor. hurriyetemlak.com 16.6.2017 15:40:35
+ A -
Bodrum’da 144 konutluk projesinin ilk etabını (İasos Beach Clup) teslim eden Meta İnşaat, şimdi de ikinci etabın satışına başlıyor. Toplamda 60 milyon dolarlık yatırımla hayata geçen projenin ikinci etabı İasos Exclusive’de 4+1, 220 brüt metrekare büyüklüğe sahip 34 özel daire yer alıyor.  2018’in mart ayında teslim edilmesi planlan projede daire fiyatları 899 bin TL’den başlayıp, 1 milyon 500 bin TL’ye kadar çıkıyor. Daire fiyatının yüzde 50’si peşin verildiği takdirde, kalanı teslim döneminde ödenebiliyor.
 
“Teknolojik önlemleri devreye aldık”

Meta İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral; “Yangın ve su basmasına karşı tüm teknolojik önlemleri devreye aldık. Projemizde dünya markaları ile çalıştık. Banyosundan mutfağına kadar tüm ürünlerimiz dünyada ödül almış markaların ürünlerini içeriyor. Ankastreler birinci sınıf. Kapı kolları, bahçe aydınlatmaları, pencerelerine kadar en iyi malzemeyi kullandık. Havuz içinde kullanılan mozaikler bile İtalya’dan geldi. Ayrıca geniş bahçesi ve 7/24 çalışan güvenliği ile ev sahibi olmak isteyenlere oldukça lüks bir hayat sunuyoruz” dedi. 
 
Denize 120 metre mesafede

İasos Exclusive’in lokasyonundan bahseden Özoral, Bodrum’da denize yürüme mesafesi yakınlığında bu fiyata başka bir projenin bulunmadığını söyledi. Denize 120 metre mesafede bulunan İasos Exclusive’in ayrıca kendine ait özel plajı bulunduğunu ifade eden Özoral, ev sahiplerinin plaja VIP servisler tarafından götürüldüğünü belirtti. Bölgenin hızla geliştiğine dikkat çeken Özoral “Evlerimizin değeri, satış fiyatının çok üzerinde. Kullanılan malzeme kalitesi ve lokasyonu göz önüne alındığında projemizin çok daha değer kazanacağını düşünüyoruz” dedi.
 
Aylık 20 bin TL kira getirisi

Projenin yüzde 30’unun satıldığını söyleyen Meta İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Can Emrah Özoral “İlk etabımızı söz verdiğimiz tarihte teslim ettik. İşimizi eksiksiz yapmamız, projemizden konut sahibi olmak isteyenlere güven veriyor. İasos Exclusive’i satışa çıkmamız ile birlikte yüzde 30’u satıldı” diye konuştu. Ayrıca projenin aylık 20 bin TL’ye kadar kira getirisi sağlaması bekleniyor.