hurriyetemlak.com

ÖÇS Nedir?

“Öne Çıkarma Seçenekleri” ilanlarınızın ön planda ve üst sıralarda yayınlanarak; gayrimenkulünüzün hızlıca alıcısına ulaşmasını sağlayan ürünlerdir.

Neden almalıyım?

“Öne Çıkarma Seçenekleri”ni satın aldığınız takdirde ilanlarınız diğer ilanlardan kat kat fazla görüntülenir. Böylece istediğiniz fiyattan ve çok kısa sürede satılır ya da kiralanır.

Nasıl alabilirim?

İlan verme/güncelleme adımlarında “Öne Çıkarma Seçenekleri”ni kullanarak; beklentinize en uygun ürünü satın alıp, satış sürecinize 1-0 önde başlarsınız.

Toplu alım avantajlarımızdan yararlanmak için 0212 381 31 50 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.

ŞİMDİ SATIN AL

ÖÇS Aldılar, Kazandılar!

 • Hürriyetemlak.com’un akıllı çözümlerinden olan öne çıkarma seçeneklerini sıkça kullanıyoruz. Bu şekilde gayrimenkulün hedef kitlemize en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyor ve portföyün tüm piyasaya tanıtımını yapmış oluyoruz. Ayrıca, öne çıkarma seçeneği kullandığımız portföylerde mülk sahiplerine raporlama yapmak çok daha hızlı ve pratik oluyor.

  Oya TUNÇ LOGOS Gayrimenkul
 • Uzun zamandır Hurriyetemlak.com’un sunmuş olduğu öne çıkarma seçeneklerini kullanıyorum ve geri dönüşlerinden çok memnunum. Hurriyet emlak ailesine teşekkür ederim.

  Esra ÇALIŞKAN Sacretives Real Estate
 • Hurriyetemlak.com da vitrin seçeneklerini kullanarak iş akışını hızlandırıyorum. Satış ve kiralamalarda daha hızlı sonuca ulaşıyorum.

  Arsel ERGİNBAŞ Loft Emlak Ofisi
 • Hurriyetemlak.com da ilanlarımı vitrine çıkarmaya 2 ay önce başladım ve 2 adet daire satışını gerçekleştirdim. Çok hızlı geri dönüş aldım ve kullanmaya devam edeceğim.

  Doğan DUR Deha Emlak
 • Öne çıkarma seçenekleri ile müşterilerimizle aramızda sürekli bir bağ kurabiliyoruz.

  İsmail Emrah ARISOY ERGÜN EMLAK
 • Öne çıkartma seçeneklerinden renkli arka plan&kalın başlık seçeneğini kullandım olumlu katkıları oldu.

  Ünal AYDIN REMAX MODA
 • Hürriyet Emlak'ın öne çıkarma seçenekleri ile farklılık yaratmak mümkün. Bunu tüm ekibimiz olarak hissediyoruz.

  Ufuk GÜRÜL KELLER WILLIAMS BODRUM
 • Uzun zamandır Hürriyet Emlak’ın öne çıkarma seçeneklerini kullanarak hedeflenen satışlarımızı kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

  İsmail TURGUR ALTINKUM PRESTIGE HOMES
 • Kontör seçenekleri iyi kullanıldığında sahiden etkili bir silaha dönüşebiliyor. Olmazsa olmaz!

  Yalçın AYDAR ANT GAYRİMENKUL
 • Bölgede yeni açılmış bir ofis olarak, hızlı dönüş alabilmek konusunda çok verimli oldu.

  Orhan Altun KILIÇ KILIÇ EMLAK
 • Uzun yıllar gayrimenkul sektöründe faaliyet göstermiş biri olarak; sonuca ulaşmada en etkili yöntem olduğunu söyleyebilirim.

  Fatih YILMAZER FATİH YILMAZER EMLAK
 • Öne çıkan ilanlarımız sayesinde; müşterilerin ilgisi artmakta ve bize ulaşma süreçleri hızlanmaktadır. Ofis telefonlarının daha çok çalmasını istiyorsanız mutlaka kullanmalısınız.

  Hasan KANDAK BULVAR EMLAK
 • Öne çıkarma seçenekleri emlakçıların hayatını kurtarır, satışı kolaylaştırır.

  Melik ERDEN MELİK EMLAK
 • Öne çıkarma seçenekleriyle hem firma reklamımı yapıyorum, hem de portföyümü rahatlıkla satıyorum.

  Yalçın TORLAK A24 DORUK
 • Hurriyetemlak.com’da öne çıkarma seçeneklerini 6 aydır kullanıyorum. Bu seçeneklerin bana geri dönüşlerinden çok memnunum. Hurriyetemlak.com ailesiyle çalışmaktan çok memnunum ve kendilerine teşekkür ediyorum.

  Sabri KARACA KARACA EMLAK
 • Hurriyetemlak.com’da vitrin seçeneklerini kullanarak iş akışını hızlandırıyorum. Satış ve kiralamalarda sonuca daha hızlı ulaşıyorum.

  Uğur ALTINBAĞ RE/MAX COMFORT
 • Hurriyetemlak.com’un sunmuş olduğu “Öne Çıkarma Seçenekleri” arasında en çok “Öncelikli Listeleme” vitrin alanını kullanıyorum ve geri dönüşlerinden çok memnunum. Tavsiye ederim.

  Mustafa ÖZALP MOS ART GAYRİMENKUL
 • 35 EMLAK olarak 2010 yılından itibaren Hürriyet Emlak ile çalışmaktayız. Müşterilerimize daha profesyonel hizmet vermek amacıyla özellikle öne çıkarma paketlerinden “Öncelikli Listeleme”yi devamlı olarak kullanmaktayız. 35 EMLAK ilanlarının görünebilirliğinin artması sebebiyle müşteriler ilk olarak danışmanlık hizmeti almak için bizi aramaktalar. Öne çıkarma paketlerini kullandığımızda çok kısa sürede sonuç almaktan 35 EMLAK ailesi olarak çok mutluyuz. Teşekkürler.

  Melih DİKMAN 35 Emlak
Süper İlan

Süper İlan

Süper ilan, ilanınızın bulunduğu semtte arama yapan tüm kullanıcıların göreceği, hep en üstte yer alan ilandır. Süper ilanın listelemedeki yeri ve fotoğrafı diğer ilanlardan iki kat daha büyüktür.

İlanınızın ayrıcalıklı bir şekilde alıcılara reklam niteliğinde sunulduğu süper ilan sayesinde, o semtte arama yapan kullanıcılar ilk olarak sizin ilanınızı görür.

Anasayfa Vitrini

Bu ürünümüzü satın aldığınızda ilanınız, Hürriyet Emlak’ı ziyaret eden kullanıcıların karşısına anasayfa vitrininde çıkarak, milyonlarca ziyaretçimize kolayca ulaşır. İlanınızın ne kadar fazla kişiye ulaşırsa alıcı bulmanız o kadar kolaylaşır.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE
Anasayfa Vitrini
Öncelikli Listeleme

Öncelikli Listeleme

Zamanla yeni ilanlar yayınlandıkça sizin ilanınız arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın geri planda kalmasını istemiyorsanız, ‘Öncelikli Listeleme’ ürünümüz ile; ilan listeleme sayfalarında her zaman en üstte ayrıcalıklı bir alanda yer alabilirsiniz. Böylece gayrimenkul arayan kullanıcılarımıza sizin ilanınızı diğer ilanlardan daha önce gösterilir.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Listeleme Vitrini

‘Listeleme Vitrini’ ürünümüzü satın aldığınızda, o ilçede arama yapan kullanıcılar sizin ilanınızı, ilan listeleme sayfasında, listeleme haricinde özel bir vitrin alanında görüntüler. Böylece ilanınızın diğer ilanlardan ayrışarak öne çıkar.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE
Listeleme Vitrini

Kategori Vitrini

Gayrimenkulünüzün ait olduğu kategorinin (Konut, İşyeri, Arsa, Turistik İşletme, Devremülk, Öğrenci Yurtları) vitrinininde yer almasını istiyorsanız ‘Kategori Vitrini’ ürünümüz tam sizlik! Bu ürün sayesinde o kategoriye gelen tüm kullanıcılara hızlıca ulaşırsınız.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Renkli Arka Plan ve Kalın Başlık

Bu ürünümüzle ilanınızın arka planını renklendirebilir, başlığının kalın bir şekilde gösterilmesini sağlayarak ilan arayanların dikkatini çekmesini kolaylaştırabilirsiniz. Böylece ilanınız tüm listelemelerde ön planda yer alır ve gözden kaçmaz!

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Etiketli İlanlar

Etiketli ilanlar, kullanıcılarımızın dikkatinden kaçması zor olan ilanlardır. İlanınız tüm listeleme sayfalarında, fotoğrafının üzerindeki fiyatı düşen, acil gibi etiketlerle dikkat çeker. Bu avantaja ek olarak ilanınız anasayfamızda bulunan Fırsat Vitrini’nde de yer alarak daha fazla alıcıya ulaşır.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Emlak Haber Vitrini

Hurriyet Emlak’ta bulunan Emlak Haber sayfasında yer alan vitrinimizde ilanınızı ön plana çıkartabilirsiniz. Böylelikle güncel haberleri takip eden ziyaretçilerimizin dikkatinden de kaçmazsınız.

Hurriyet.com.tr Fırsat Vitrini

İlanınızı Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesinde, hurriyet.com.tr’de fırsat vitrinine çıkartın, tüm haberlerin altında yer alsın, ilanınızı görmeyen kalmasın.

İlanım Güncel

İlanınızın yayın tarihi eskidikçe arama listelerinde arka sıralara düşebilir. İlanınızın güncelleme tarihinin her gün düzenli olarak yenilenmesini istiyorsanız, ‘İlanım Güncel’ ürünümüz ile; otomatik güncellenmesini sağlayabilirsiniz. Böylece ilan listeleme sayfalarında her zaman güncel tarihle yer alırsınız.

Lüks Konut Vitrini

En seçkin konutlarınızı Lüks Konut'ta herkes görsün, alıcısını hemen bulsun istiyorsanız Lüks Konut anasayfa vitrin ile ilanınızı parlatın.

SİTEDE GÖRÜNTÜLE

Sizde Deneyin

Öne Çıkarma Seçeneklerini deneyerek, sizde ilanlarınızı zaman kaybetmeden daha kısa sürede satın

ŞİMDİ SATIN AL
Destek

Her türlü soru ve görüşleriniz için Hürriyet Emlak’a aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Elektronik İletişim satis@hurriyetemlak.com

Telefon Numarası +90 (212) 381 31 50 (Hafta içi: 08:00 - 22:00 / Hafta sonu: 09:00 - 18:00)

© Copyright 2017 Glokal Dijital Hizmetler Pazarlama ve Ticaret A.Ş.