UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hürriyet Emlak ve Unico Sigorta iş birliğiyle Türkiye’de bir ilk

“Unico Evim Paketi” modeli ile yeni evine taşınacak olanların tüm eksiklerini gidermeyi planlayan Hürriyet Emlak ve Unico Sigorta güçlerini birleştirerek Türkiye’de bir ilke imza attılar. Peki nedir bu Unico Evim sigorta paketi? hurriyetemlak.com 17.3.2016 17:15:23
+ A -

Sigorta sektörünün dinamik ve tecrübeli markası Unico Sigorta ile hayata geçirdiği yeni ürünlerle her geçen gün kullanıcılarına ve üyelerine daha kapsamlı hizmetler sunanHürriyet Emlak, önemli bir işbirliğine imza attı. Bundan böyle hurriyetemlak.com aracılığıyla evini yeni kiralayacak veya satın alacak olan herkes “Unico Evim Paketi” hizmetinden de yararlanacak.

İhtiyacınız Olan Her şey Unico Evim Paketi’nde

Hürriyet Emlak ve Unico Sigorta’nın ortaklaşa ürünü Unico Evim Paketi, tüketiciler için elektrik ve su abonelik işlemleri için zorunlu olan deprem sigortası, yüzde 40’a varan indirimli evden eve nakliyat hizmetini kapsıyor. Ayrıca tüm abonelik ve devir işlemleri organizasyonunun yanı sıra; ücretsiz montaj işleri (perde, elektrik prizi, beyaz eşya vb.), hırsızlık, yangın, tesisat, elektrik ve daha birçok riske karşı koruyan eşya sigortası ve asistans hizmetlerini de kapsıyor. Bu sayede müşteriler, daha emlakçıdan çıkmadan ihtiyaç duyabilecekleri tüm sigorta ve asistans ürünlere sahip olabilecek.

Hürriyet Emlak üzerinden konutunu kiralayan veya satın alanlar cep telefonlarından “UNICO EVIM” yazıp “3907”’ye SMS atmaları halinde Unico Sigorta yetkilileri ile irtibata geçecek.

Emlakçılar için de önemli bir fırsat

Unico Evim Paketi ile evini değiştiren kişilerin hayatı kolaylaşırken, aynı zamanda emlakçılar da kazanıyor. Hürriyet Emlak ile anlaşmalı emlakçılar satışlardan kontör elde ediyor. Bu sayede hurriyetemlak.com sitesinde daha fazla ilan verme ve ilanlarını ön plana çıkarabilme gibi avantajlar kazanma şansını da yakalıyor.

Cenk Tabakoğlu: “Çözüm odaklı yaklaşımımızla bir ilke daha imza attık”

Hürriyet Emlak ile yapılan bu iş birliğini çok önemsediklerini belirten Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, “Unico Sigorta olarak Hürriyet Emlak ile sektörde bir ilke imza atmaktan mutluluk duyuyoruz. Sektörün önde gelen bir markası olan Hürriyet Emlak ile gayrimenkul alanında her iki tarafın da yararına olacak bir çözümü hayata geçiriyoruz. Amacımız Hürriyet Emlak’ın hem müşterilerine hem emlakçılarına hem de kendisine bir çözüm sunmak. Benimsediğimiz prensip çerçevesinde mevcut, hatta yeni pazarlarda yaşanan sıkıntılara çözümler getirebilmek. Bu noktada Hürriyet Emlak ile sektörde böylesi bir iş birliği gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz” dedi.

Kamil Özörnek: “Sigorta alanında Unico Sigorta ile bir ilki gerçekleştiriyoruz

Hürriyet E-Business Direktörü Kamil Özörnek de yaptığı değerlendirmede; “Hürriyet Emlak olarak Unico Sigorta ile iş birliği gerçekleştirmenin gururunu yaşıyoruz. Bugüne kadar sektörde birçok konuda hem emlakçılara hem de müşterilerimize değişik çözüm önerilerinde bulunduk. Sigorta alanında ise Unico Sigorta ile bir ilki gerçekleştiriyoruz. 14 binden fazla emlak ofisimizle birlikte bu hizmetin yayılması için Unico Sigorta ile el ele verdik. Çok iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.