UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hürriyet Emlak’tan “gaza bastıran” kampanya

Hürriyet Emlak, kurumsal üyelerine özel bir kampanya başlattı. 1 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında Hürriyet Emlak’tan yapılacak her 1.000 TL’lik satın alma işlemi, çekiliş hakkı kazandırıyor. Kampanya sonunda yapılacak olan çekiliş sonucuna göre, aralarında Suzuki Vitara’nın da olduğu 41 ödül dağıtılıyor. hurriyetemlak.com 11.10.2017 16:54:14
+ A -
Güncel ve detaylı ilanları ile emlak sektörünün nabzını tutan Hürriyet Emlak, kurumsal üyeleri olan emlak ofislerine “gaza bastıran kampanya” ile ödül dağıtıyor. 1 Ekim-31 Aralık tarihleri arasında Hürriyet Emlak’tan yapılacak her 1.000 TL’lik satın alma işlemi, bir çekiliş hakkı kazandırıyor. Kampanya sonunda yapılacak olan çekiliş sonucuna göre 1 adet Suzuki Vitara, 10 adet iPhone 7, 10 adet Ricoh Theta S 360º Kamera ve 20 adet Samsung Gear VR Gözlük olmak üzere toplam 41 ödül dağıtıyor.

Çekiliş hakkı, www.hurriyetemlak.com internet sitesi üzerinden ilan paketi satın alımı veya öne çıkarma seçeneklerinden kontör alımlarında geçerli olacak şekilde, tek seferde 1.000 TL’lik satın alım yapan emlak ofislerine veriliyor. Hürriyet Emlak, bu kampanya ile emlak ofislerinin işlerine daha fazla yatırım yapmalarını, satışlarını ve çekiliş haklarını artırmalarını amaçlıyor. 

Hürriyet Emlak’a üye olmayan emlak ofisleri, www.hurriyetemlak.com internet sitesinden, 0212 381 31 50 numaralı Müşteri Hizmetleri hattından veya Hürriyet Emlak Satış Temsilcileri aracılığıyla üyeliklerini gerçekleştirebiliyorlar.