UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hasanoğlu İnşaat, Alasiri Grup ile ortaklık adımını attı

İnşaat sektöründe 25 yıla yakın bir süredir çeşitli projelere imza atan Hasanoğlu İnşaat, Suudi Arabistan'lı Alasiri Grup ile Türkiye'de ortak yatırımlar için ilk adımı attı. hurriyetemlak.com 9.8.2017 08:39:23
+ A -
Kamu projeleri ve markalı konut projeleri geliştirme çalışmalarında bulunan Hasanoğlu İnşaat, 2000'li yılların başlarında Ar-Ge çalışmaları ve yatırımları sonucu Banu Evleri markasına hayat verdi. Bahçeşehir'de yükselen Banu Evleri markası Banu Evleri Ispartakule 1, Banu Evleri Ispartakule 2 ve Banu Evleri Ispartakule 3 projeleri ile aile odaklı yatırımlarda bulundu.

Hasanoğlu İnşaat ve Grup Şirketleri, Suudi Arabistan'ın önemli gayrimenkul yatırımcısı olan Alasiri ailesi ile Türkiye'de ortak yatırımlar yapmak ve projeler geliştirmek amacıyla sözleşme imzaladı. Ortaklığın hayata geçireceği ilk proje ise Hasanoğlu İnşaat'ın Bahçekent'te bulunan arsa yatırımı üzerine gerçekleşecek.