UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Hamburg’dan sonra Bodrum’da

1997 yılında Hamburg şehrinde faaliyete başlayan ve Avrupa’nın birçok şehrinde özellikle sürrealizm ve organik mimaride kişiye özel uygulamalarla farklı dekorasyon seçenekleri sunan CreARTive Sanatsal Mimari, yenilenen kimliğiyle artık Türkiye’de… CreARTive sanatsal mimari, restorasyon, tasarım proje ve uygulamaları alanlarında Bodrum’da hizmete açtığı ofisiyle, yaşam alanlarına değer katmayı hedefliyor. hurriyetemlak.com 17.8.2015 15:33:16
+ A -
Yaklaşık 20 yıl önce faaliyetlerine Almanya’nın Hamburg şehrinde başlayan ve özellikle sürrealist ve organik mimari alanlarında Avrupa’nın pek çok şehrinde özellikli işlere imza atan CreARTive, yenilenen kimliğiyle Türkiye’deki ilk ofisini 15 Ağustos’ta Bodrum’da hizmete açtı. 

CreARTive, sanatçı Haluk Yapraklı’nın güzel sanatlar uygulaması ve tasarımcı Ali Kansu’nun iç mimari proje uygulamaları alanlarındaki uzmanlığıyla faaliyet gösteriyor. CreARTive ayrıca perde ve mobilya alanında da Mert Erdoğan ile işbirliği yapmaktadır. Şeffaflık, kalite ve memnuniyet esaslı çalışmayı benimseyen CreARTive, tecrübeli uzman kadrosu ile mekanları müşteriyle birlikte etüt ediyor, tasarım proje çalışmaları çerçevesinde gerekli kırımlar, duvar oluşumları, banyo, mutfak, ahşap, pergola, sanatsal duvar uygulamaları, ferforje, peyzaj ve gaudi tarzı sanatsal mimari çalışmalarla anahtar teslim hizmet veriyor. CreARTive, müşterilerine uygulama tarihleri arasında her iş günü saat 20:00 itibariyle gün içinde yapılan uygulamaları açıklayıcı detaylar ve fotoğrafları aşama aşama rapor halinde yolluyor; böylece Bodrum dışında bulunan müşteriler uygulamanın gidişatı hakkında günlük bilgi sahibi olabiliyor.

CreARTive Kurucu Ortağı Haluk Yapraklı, yaptıkları araştırma ve ön çalışmalar neticesinde Türkiye’de ulaşmak istedikleri müşteri kitlesine en uygun yerin Bodrum olduğuna karar verdiklerini belirterek, “CreARTive Türkiye’de sanatsal uygulama alanını genişletmeyi; özellikle restorasyon tasarım ve uygulama alanlarında profesyonel hizmetler sunmayı hedeflemektedir” dedi. Ali Kansu ise Bodrum ofisinde sanatsal mimari, restorasyon, İnşaat, tasarım proje ve uygulama alanlarında sıra dışı bakış açısı ve çözüm önerileriyle müşterilerine tasarımı sanata dönüştürme vizyonuyla hizmet vereceklerini söyledi.