UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

GALA GAYRİMENKUL

YATIRIMDA GÜVEN SİMGESİ

GALA GAYRİMENKUL . DANIŞMANLIK "YATIRIMDA GÜVEN SİMGESİ"

Gala Gayrimenkul Danışmanlık hem yatırımda hem alım satımda en iyi bilgiyi, desteği ve hizmeti vermek için profesyonel bir kadro ile yanınızda.

'Yatırımda güvenin simgesi' olan Gala Gayrimenkul Danışmanlık çemberi ilk olarak Ümitköy ve Çayyolu çevresinde hizmete başlamıştır. Hedefimiz, Ankara merkezli başlayan hizmet bölgemizi ülkemizin tüm noktalarına taşımaktır. Bu hedefle birlikte yurt dışı bağlantılarımız ile, yabancı müşterilerimize de en verimli şekilde hizmetimizi sunmaktayız.

Gayrimenkul Türkiye'de en sağlam ve güvenilir yatırım aracı olmaya devam etmektedir. Profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile yatırımlarınız için güvenilir, dürüst ve ilkeli danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bununla birlikte, yaşam standartlarınızın gelişimi için size zengin portföyümüzden farklı seçenekler sunmaktayız. Bu bağlamda, geleceğinize yön verecek gayrimenkul yatırımlarınızda doğru kararı vermeniz için yanınızdayız.
12.YIL

İletişim Bilgileri

  • Emlakçının Hizmet Verdiği Diller
    • TR Türkçe
    • EN İngilizce
  • Bu emlakçı, ANKARA TÜM EMLAKÇILAR MESLEK O üyesidir.
Mesaj Gönder