UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

FYP, Expo Turkey by Qatar'da yerini aldı

FYP, ‘Expo Turkey by Qatar’da, Katar ve Türkiye arasındaki karşılıklı işbirliği platformlarının geliştirilmesi adına destek vermek için yer alıyor. hurriyetemlak.com 21.4.2017 11:02:05
+ A -
Katar Ulusal Kongre Merkezi’nde, Türkiye’den çok sayıda gayrimenkul firmasının katılımıyla gerçekleşecek ‘Expo Turkey by Qatar’da stratejik partner olarak yerini alan FYP, Katarlı yatırımcılara Türkiye gayrimenkul sektöründeki yatırım fırsatlarını anlatacak. 

Mannai Real Estate işbirliğinin ilk adımı 
FYP’nin uluslararası işbirlikleri ve ortakları arasında Katar’ın en önemli gruplarından Mannai Corporation’ın yeni oluşumu Mannai Real Estate’de yer alıyor. Katar Expo’da Mannai Real Estate ve FYP, ortak işbirlikleri ile, yatırımcıları ve Türkiye’nin önemli gayrimenkul projelerini bir araya getirmek için yer alacaklar. 

GYODER Presentation Hub’dayız… 
FYP’nin GYODER sorumluluğu ile organize ettiği ve Türkiye gayrimenkul sektörü hakkında sunumların gerçekleştirileceği ‘GYODER Presentation Hub’ta, FYP’nin kurucusu Tony Phillipson; 21 Nisan saat 14:20’de, “Real Estate Projects: The İmportance of the Story / Gayrimenkul Projelerinde Hikayenin Önemi” konsepti ile çok özel bir sunum gerçekleştirecek.

FYP, Türkiye ve uluslararası platformda pek çok markalı yatırımcı ve proje üzerine; arazi kullanım değerlendirmesi, konsept, satış & pazarlama ve yönetim planlaması uygulaması gibi danışmanlık hizmetleri vermektedir. Katar Expo’da uzun yıllardır hizmet verdiği grup ve projeler üzerine gayrimenkul ve gayrimenkulün diğer başlıkları, “Kültür &müzecilik, turizm & hotel, çocuk eğlence &aile eğlence, yeme &içme ve alternatif gayrimenkul yatırımları üzerinde görüşmeler yapacaktır.