UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Feza Sitesi'nde satışlar devam ediyor

Keleşoğlu İnşaat’ın Kadıköy/Erenköy’deki ilk kentsel dönüşüm projesi Feza Site’sinde sona yaklaşılırken, kalan son 20 dairenin de satışı devam ediyor. hurriyetemlak.com 11.10.2017 11:21:35
+ A -
Bölgede site özelliği taşıyan örnek sayılabilecek ilk kentsel dönüşüm projelerinden biri olan Feza Sitesi’nde metrekare fiyatları 9 bin TL’den başlıyor. Proje, 18 bin metrekare inşaat alanında, zemin üstü 15 katlı iki blokta 118 daireden oluşuyor.

Aralık 2017’de teslim edilecek olan Feza Sitesi’ndeki daireler, 90 metrekare ile 110,99 metrekare arasında değişiyor. 

Feza Sitesi’nde, 3 bin 200 metrekarelik yeşil alan içerisinde botanik bahçesi de yer alıyor. Projede iki katlı kapalı otopark, 7/24 güvenlik, site içersinde oturma alanları, (kamelya) çocuk oyun alanı ve yürüyüş yolları yer alıyor.

Feza Sitesi; E-5, Bağdat Caddesi ve sahile yürüyüş mesafesinde konumlanırken, toplu ulaşıma(metro, minibüs cad.deniz otobüsü v.b) okullara, alışveriş merkezlerine ve hastanelere çok yakın mesafede bulunuyor.

Feza Sitesi'ne bakmak için tıklayın