UYARI
İnternette gezmek için Internet Explorer 7 kullanıyorsunuz, sitemizi ve diğer siteleri daha iyi görüntüleyebilmek için tarayıcınızın güncel bir sürümüne geçmenizi tavsiye ediyoruz!
Internet Explorer'ın daha güncel sürümünü yüklemek için buraya ya da Google Chrome yüklemek için buraya tıklayın.
Google+

Eskidji ile Dumankaya gayrimenkulleri açık artırmada

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonunun (TMSF) kayyum atandığı Dumankaya İnşaat A.Ş. aktifinde bulunan gayrimenkullerin satışı konusunda ESKIDJI A.Ş. ile geçtiğimiz günlerde sözleşme imzalamıştı. hurriyetemlak.com 11.9.2017 13:52:21
+ A -
Eskidji Müzayedecilik, bu defa Dumankaya A.Ş. bünyesindeki  tamamlanmış  ve içerisinde yaşamın başladığı 16 farklı Dumankaya projesinde yer alan 219 adet  gayrimenkulü , 26 Eylül 2017 Salı günü saat 14:00’da düzenlenecek açık artırma ile satışa sunacak. Satışa çıkan gayrimenkulleri, villalar, daireler, ofisler ve mağazalar oluşturuyor.

Tamamı İstanbul’da yer alan, İkon, Trend, Dizayn, Horızon, Adres Lobi, Adres Natura, Adres Botanik, Adres Kampüs Batı, Adres Kampüs Doğu, Adres Kampüs Güney, Adres Kampüs Panorama, Miks, Vizyon, Modern, Modern Vadi, Modern Collectıon, Flex Kurtköy, Gizli Bahçe, Villa Gizli Bahçe, Ritim İstanbul, Konsept İstanbul, Konsept Halkalı projelerindeki gayrimenkuller için açık artırmada fiyatlar; konutlarda 105 bin TL, ofislerde 193 bin 500 TL, mağazalarda 127 bin 500 TL'den başlıyor.

Eskidji Müzayede A.Ş ‘nin  İstanbul Yenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmaya, bizzat salona  gelerek, telefonla yada www.eskidji.com  internet sitesi  üzerinden canlı bağlantı ile katılınabilecek.