Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor? Kalender Kasabası Nerede?

4226

Kanal D ekranlarının yeni dizisi Yüzleşme’nin başrollerini Hande Doğandemir, Engin Akyürek, Uğur Yücel ve Yiğit Kiracı paylaşıyor. Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu dizi tanıtımları ile merak uyandırdı.

Yüzleşme Dizisi Konusu

Fikret (Uğur Yücel) aile mesleği olan çiçek yetiştirme ve esans üretimi işiye uğraşır. Fikret’in kızı bir şekilde kayıplara karışmıştır. Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender Kasabası’nda geçen hikayede; 15 yıldır saklanan büyük sırlar Masal’ın (Hande Doğandemir) kasabaya gelmesi ile açığa çıkacaktır ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Kalender Kasabası Nerede?

Türkiye sınırları içinde Kalender Kasabası diye bir yer bulunmuyor. Dizi için yaratılan Kalender Kasabası, çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü bir yer olarak seyirciye aktarılıyor.

Alanya’daki ilanları incelemek için tıklayın

Yüzleşme Dizisi Nerede Çekiliyor?

Son zamanlarda televizyon ekranlarında İstanbul dışında çekilen pek çok yapımı görmeye başladık. İstanbul’daki zengin hayatın artık yeterince ilgi çekmemesi üzerine yapımcılar Türkiye’nin saklı güzelliklerini keşfe çıkmayı başladı.

Antalya’daki ilanları incelemek için tıklayın

Yüzleşme dizisinin çekimleri uzun bir süre Antalya’nın Alanya ilçesinde gerçekleştirilecek. Kalender Kasabası içinse Alanya’nın bir köyü kullanılacak. Dizi, küçük bir Akdeniz kasabası olarak tasvir edilecek Kalender Kasabası’nda başlayacak. Ormanları, şelaleri ve diğer pek çok doğal güzelliği nedeniyle tercih edilen Antalya, çiçek yetiştiriciliği için de uygun bir yer. Basına aktarılan bilgilere göre dizi yalnızca Alanya’da çekilmeyecek. Setin bir süre sonra İstanbul’a taşınması bekleniyor.

Emlak magazin haberlerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ