İzmir’de yatırımlık proje: Yenitepe İzmir

157

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından planlanan Yenitepe İzmir projesi İller Bankası’nın Karabağlar’daki 65 dönümlük arsasına inşa ediliyor.

Nuhoğlu, Alt ve Üst Yapı inşaat ve Aybar İnşaat ortaklığıyla inşa edilen projede 10 ila 12 katlı 20 blokta 1.533 konut bulunuyor. Ayrıca 25 adet ticari ünite yer alıyor.

Satışlar ve inşaat 2017 yılının Haziran ayında başladı. 6 bloğun kaba inşaatı bitti. Satışta olan blokların yüzde 50’si satıldı. Teslimler ise 2019 yılının Haziran ayında yapılacak.

Yenitepe İzmir projesinde konutların alanları 65 metrekare ile 165 metrekare arasında. Konut tipleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1.

Projenin inşa edildiği bölge gelişmekte olan ve prim potansiyeli olan bir bölge. Önümüzdeki dönemde aynı bölgede muhtemelen yeni konut projeleri karşımıza çıkacak.

Yenitepe İzmir’de yaşam

Yeni fuar alanın tam karşısında inşa edilen Yenitepe İzmir projesine özel direkt çevre yolundan bağlantı yolu yapılıyor. Bağlantı yolu sayesinde Çeşme’ye 20 dakikada ulaşmak mümkün olacak. Ayrıca Adnan Menderes Havalimanı projeye 10 dakika mesafede. Projeden Alsancak 15 dakika, Optimum Alışveriş Merkezi de 5 dakika mesafede yer alıyor. Çevresinde okullar ve hastaneler bulunuyor.

Site yönetimini ilk sene şirket yapacak. Aidatlar ise metrekare bazında 2 TL olacak.

Sosyal alanlarda açık yüzme havuzu, tenis kortları, basketbol sahaları, fitness salonu bulunuyor. Ayrıca kapalı otopark ve güvenlik olacak.

İzmir konut projelerini incelemek için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook