Yatay mimarili Enda Konakları

76
Yatay mimarili Enda Konakları

Yatay mimari konseptli ve akıllı ev teknolojili ENDA projesi, Gölbaşı’nda yükseliyor.

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki DAFF Yapı tarafından, Ankara Gölbaşı’nda hayata geçirilen ENDA Konakları, yatay mimari konseptinde inşa ediliyor.

ENDA Konakları’nda 20 adet villa sahiplerini bekliyor. 18 bin metrekare arazi üzerinde inşa edilen projede evlerin tavan yüksekliği 3 metreyi buluyor. Her bir konak kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçeye sahip. Sakinler, kendi bahçeleri dışında 2 dönümlük “bostan” alanında ilaç ve gübre kullanmadan, tamamen organik tohumlarla doğal tarım da yapabilecek. AB standartlarında gerçekleştirilen projede; güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatıların tümü bulunuyor. Akıllı ev sistemine sahip konuklar, 7/24 güvenlik personeli,  RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman detektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri de bulunuyor.

“Maksimum yaşam kalitesi hedefledik”

DAFF Yapı Genel Müdürü Abdullah Kırkıncıoğlu, proje hakkında şunları söylüyor; “ENDA’yı tasarlarken hayallerimizden ilham aldık. Her ayrıntıyı prestijli bir yaşamın gerekliliklerini düşünerek, yaşam kalitesini maksimuma çıkarmak için tasarladık. Hem konfor hem de doğayla iç içe bir yaşam sürmek isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayacak bir proje ortaya çıkardık. Bizim kültürümüzde komşuluk ilişkileri çok önemli. ENDA’da yaşayan sakinler sadece teknolojinin tüm imkanları ile konforu yaşamayacak, aynı zamanda sıcak ve güvenli bir ortamda seçkin komşularla her daim tatil hayatı sürecek. Büyük bir taleple karşılaştığımız projede lansman öncesinde cazip fırsatlar sunuyoruz.”

PAYLAŞ