Yapımı kolay 6 raf tasarımı

3638

Son zamanlarda popüler olan “kendin yap” akımını siz de rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Yapımı kolay raf tasarımlarını belli başlı malzemeleri satın aldıktan sonra evinizde kolayca yapabilirsiniz. Galerimizden ilham alarak siz de kendi raflarınızı tasarlayabilirsiniz.

Hayallerinizdeki evi Hürriyet Emlak’taki kiralık daire ve satılık daire ilanları arasından kolayca bulabilirsiniz.

Panele monte edilen raflar

Delikli panelleri duvarınıza monte ederek bu alana pek çok şey yerleştirebilirsiniz. Sunta raf kestirerek bu alana rahatlıkla yerleştirebilir, kolay ve minimalist dekorasyona uygun bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Altıgen raflar

Küçük ahşap parçalarını istediğiniz geometrik desene uygun olarak birleştirebilirsiniz. Kuvvetli bir tutkal yardımıyla birleştireceğiniz ahşap parçalarla kullanışlı ve dekoratif bir raf elde edebilirsiniz.

Endüstriyel tasarım

Endüstriyel tasarıma uygun olarak birkaç boru parçasını raf ayağı olarak kullanabilirsiniz. Belli boyutlardaki ahşap parçaları, boruların üzerine yerleştirerek hoş bir raf tasarımı oluşturabilirsiniz.

Halat raflar

Rafa çok ağır eşyalar koymayı planlamıyorsanız oldukça güzel bir görünüme sahip olan halat rafları kendi kendinize yapabilirsiniz. Yine de aldığınız halatın kaliteli olmasına özen gösterin.

Kemerli raflar

Artık kullanmadığınız kemerleri raf ayağı olarak kullanabilirsiniz. Kemerleri duvara çivi yardımıyla monte ederek ilginç bir tasarıma imza atabilirsiniz.

Kasa rafları

Marketlerde meyve ve sebzeleri yerleştirdikleri kasaları alıp farklı renklere boyayarak kendinize kullanışlı bir raf oluşturabilirsiniz.

Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın