We Haliç projesinde faizler sıfırlanıyor!

160
We Haliç
We Haliç

Ilgın İnşaat’ın, Gaziosmanpaşa Belediyesi ortaklığıyla sektöre kazandırdığı Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olan WE Haliç, 60 ay vadeli ödemelerde faizleri sıfırlayan bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında 120 ay vadeli ödemeler yüzde 0.49’luk faiz oranıyla yapılacak.

“Herkesi daire sahibi olmaya davet ediyoruz”

Türkiye’nin ilk master planlı dönüşüm projesi olan We Haliç projesiyle yatırımcıları yüksek katma değer sağlayan, lokasyonu ve mimarisiyle de ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını aralayan bir projeyle buluşturduklarını vurgulayan Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, sundukları dev kampanyalar ile de herkesi projeden daire sahibi olmaya davet ettiklerini söyledi.

WE Haliç ile sadece bir konut projesine değil, Gaziosmanpaşa’nın kültürel ve sosyal dönüşümüne liderlik ettiklerini belirten Hakan Bucak, yeni kampanyaları hakkında şu bilgileri verdi:

“We Haliç projesi şirketimizin ilk büyük markalı konut projesi. Bugüne kadar sektörde elde ettiğimiz deneyimleri bu projede buluştururken, yatırımcılarımıza sunduğumuz cazip ödeme seçenekleriyle onların giderek artan taleplerini karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu kapsamda sunduğumuz yeni kampanyamızda banka kredili ödemelerde 120 aya kadar varan vade seçenekleri sunuyoruz. 60 ay vadeli ödemelerde faizleri sıfırlıyoruz. 120 ay vadeli ödemelerde ise yüzde 0.49’luk faiz oranı sunuyoruz.”

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

7 farklı ödeme seçeneği

WE Haliç’in devam eden lansman kampanyası kapsamında, yatırımcılara 7 Tepeli İstanbul’a 7 Farklı Ödeme Seçeneği mottosuyla birbirinden avantajlı ve cazip ödeme koşulları sunuluyor. 7 farklı ödeme seçenekleri arasında yüzde 5 peşin 12 ay taksit erteleme, 120 ay banka kredisi avantajı dikkat çekerken şirket bünyesinde, WE Ilgın Finans Modeli’yle 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme imkânı sunuluyor.

5+1’e kadar daire seçenekleri

WE Haliç 11 blokta 1.057 daire, 27 ticari ünite ile toplamda 1.084 bağımsız birimden oluşuyor. We Haliç’te 50 metrekarelik stüdyolardan başlayıp farklı daire tipleri ve metrekare seçenekleriyle 5+1’e kadar farklı büyüklükteki bahçeli, teraslı ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip daire seçenekleri yer alıyor. Daire büyüklükleri 290 metrekareye kadar uzanıyor. We konseptli konut ve çarşı bölümleri; WE konut, We bulvar çarşı, We meydan olarak tanımlanan projede fiyatlar, 285 bin TL’den başlıyor. Pierre Lotti ve Haliç’ten başlayıp tarihi yarımadaya kadar uzanan manzarasıyla sahip bulunan proje, ticari ve sosyal donatılarıyla bir mahalle konsepti yaratıyor. We bulvar çarşıdaki seçkin markaların yer aldığı ticarî alanları kaplayan mağazalar, kafeler ve restoranların yer aldığı prestij caddesini, şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürüyor.

Şehrin merkezinde

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında yer alıyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa-Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüpsultan Camii’sine sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

Konut projesi haberlerini incelemek için tıklayın