Vurgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

2102

Fox TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Vurgun dizisinin başrollerinde Deniz Çakır, Erkan Petekkaya ve Emre Kınay yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu ve senaryosunun Başar Başaran ile Emre Özdur’a emanet edildiği Vurgun dizisi, sürükleyici hikayesi ile her perşembe akşamı izleyicileri ekrana kilitlemeyi amaçlıyor.

Vurgun Dizisi Nerede Çekiliyor?

Vurgun dizisi İstanbul’un pek çok semtinde çekiliyor. Çekimlerin bir bölümü Maslak’ta kurulan bir stüdyoda gerçekleşirken hastane sahneleri ise İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi Taksim Kampüsü’nde çekiliyor. Dizide sık sık görülen Belgrad ormanının yanı sıra Erkan Petekkaya’ya ait olan Beykoz’daki Et Restoranı’nda da çekimler yapılıyor. Beykoz’daki satılık ve kiralık daireleri Hürriyet Emlak’a girerek bulabilirsiniz.

İTÜ Taşkışla yakınındaki evleri “okul yakınındakiler” özelliği ile Hürriyet Emlak’ta kolayca bulabilirsiniz.

Vurgun Dizisi Konusu

Vurgun dizisinin uyarlama olup olmadığı tartışılsa da henüz kesin bir açıklama yapılmadı. Vurgun dizisinin konusu izleyicileri ilk bölümden etkilemeyi başardı. Kemal adındaki zengin bir iş adamını canlandıran Erkan Petekkaya bir kaza sonucu komaya giriyor. 10 yıl boyunca amcasının hastanesinde komada yatan Kemal, gözlerini açtığında eşi Reyhan’ı en yakın arkadaşı Vedat ile evlenmiş olarak buluyor. Kemal’in öz oğlu artık Vedat’ı babası biliyordur ve Reyhan ile Vedat’ın bir çocuğu daha dünyaya gelmiştir.

Vurgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Yapımcılığını Gold Film ve Faruk Turgut’un üstlendiği Vurgun dizisi oyuncu kadrosu yalnızca Deniz Çakır, Erkan Petekkaya ve Emre Kınay’dan ibaret değil. Dizide pek çok usta isim de yer alıyor. Bu isimler arasında; Begüm Birgören, Cemal Toktaş, Altan Erkekli, Aliye Uzunatağan, İnanç Konukçu, Mehmet Bozdoğan, Berna Koraltürk, Filiz Ahmet ile Cenk Kangöz gibi sevilen oyuncuları sayabiliriz.

Emlak magazin haberlerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ