Uygun fiyatlı tatil arayanlara: Devre mülk!

37
Uygun fiyatlı tatil arayanlara: Devre mülk!

Uygun fiyatlı tatil alternatifi olarak sıklıkla tercih edilen devre mülkler aynı zamanda bir yatırım seçeneği. Yılın 7, 10 ya da 15 günlük dilimlerinde sahip olabileceğiniz devre mülkünüzde tatil yapabilir, ya da kiraya verebilirsiniz… Hürriyet Emlak’ta satışa çıkarılan 10 devre mülk alternatifini sizler için sıraladık…

Balıkesir Altınoluk’ta bulunan 50 metrekarelik devre mülkün fiyatı 34 bin TL.
Heramis Tatil Köyü isimli devre mülkte 22 Temmuz ve 5 Ağustos tarihleri arasında 1+1 dairede tatil yapmak mümkün. Teraslı, klimalı ve beyaz eşyalı devre mülkün kira getirisi de yaklaşık 3 bin TL civarında. İlanın detaylarına bakmak için tıklayın.

Muğla Bodrum’da bulunan 65 metrekarelik devre mülkün fiyatı 9 bin Euro.
Clup Rüyakent’in içinde yer alan devre mülkü mayıs ayında kullanabilirsiniz. 1+1’lik villa katında balkon, oyun parkı, otopark ve çeşitli sosyal donatılar bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

Muğla Bodrum’da bulunan 60 metrekarelik devre mülkün fiyatı 15 bin TL.
Hürpa Gündoğan’da bulunan 1+1’lik daire 3. katta yer alıyor. 15 ve 29 Eylül tarihleri arasında kullanılan devre mülkte 5 tane yatak bulunuyor. Detaylarına bakmak için tıklayın.

İzmir Çeşme’de bulunan 60 metrekarelik devre mülkün fiyatı 25 bin TL. Çeşme Tatil Köyü’nde yer alan 1+1’lik devre mülk bahçe katında bulunuyor. Eylül döneminde kullanıma uygun olan devre mülkün detaylarına bakmak için tıklayın.

Aydın Kuşadası’nda bulunan 105 metrekarelik devre mülkün fiyatı 35 bin TL.
HLC Kuş Adası’nda bulunan 2+1’lik dubleks devre mülkün bina yaşı ise 20. 2 ve 9 Temmuz tarihleri arasında konaklamaya uygun olan devre mülkte 7 tane yatak bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Denizli Akköy’de bulunan 50 metrekarelik devre mülkün fiyatı 2 bin 500 TL. 1+1’lik devre mülkü şubat döneminde kullanabiliyorsunuz. İkinci katta bulunan devre mülkün detaylarına bakmak için tıklayın.

Bolu Merkez’de bulunan 130 metrekarelik devre mülkün fiyatı 27 bin TL. 3+1’lik daire 3. katta bulunuyor. Temmuz döneminde kullanıma uygun olan dairede bir misafir odası, bir çocuk odası ve bir de ana yatak odası bulunuyor. Detaylara bakmak için tıklayın.

Sakarya Sapanca’da bulunan 70 metrekarelik devre mülkün fiyatı 21 bin TL. 1+1’lik daire 2. katta yer alıyor. Mart döneminde konaklamanın uygun olduğu devre mülkün aidatı ise 120 TL. Otopark, oyun parkı, tenis kortu gibi hizmetlerin olduğu devre mülkün detaylarına bakmak için tıklayın.

Yalova Armutlu’da bulunan 98 metrekarelik devre mülkün fiyatı 40 bin TL.
Temmuz döneminde konaklamaya uygun olan 3+1’lik devre mülkün kira getirisi ise 3 bin 500 TL civarında. 26 Temmuz ve 9 Ağustos tarihleri arasında kullanılan devre mülk 3. katta yer alıyor. 6 adet yüzme havuzu, bowling salonu, futbol ve basketbol sahası da mevcut. Detaylara bakmak için tıklayın.

Yalova Üvezpınar’da bulunan 68 metrekarelik devre mülkün fiyatı 20 bin TL.
Tüm dönemlerde kullanıma uygun olan 1+1’lik daire, 4. katta bulunuyor. 10 TL aidatı bulunan devre mülkün bin 250 TL kira getirisi de mevcut. Detaylara bakmak için tıklayın.

PAYLAŞ