Ufak Tefek Cinayetler dizisi hangi sitede çekiliyor?

611428

İzlediğimiz dizilerin nerede çekildiğini hepimiz merak ederiz. Son dönemlerin çok konuşulan dizilerinden Ufak Tefek Cinayetler’in nasıl bir dizi olduğunu ve nerede çekildiğini araştırdık. Ufak Tefek Cinayetler yeni sezona da güzel bir başlangıç yaptı ve yine izleyicileri TV’ye çekmeyi başardı. Hatırlatmakta yarar var; Ufak Tefek Cinayetler Salı akşamları saat 20:00’da izleyicilerin karşısına çıkıyor.

Kemer Country / Sarmaşık Sitesi nerede?

Şu sıralar herkesin aklında tek bir soru var; sarmaşık sitesi nerede? Diziyi takip eden izleyiciler, karakterlerin Sarmaşık Sitesi’nde oturduğunu ve bu sitenin olayların tam merkezinde yer aldığını biliyor. Peki, tüm cazibesiyle kendine hayran bırakan Sarmaşık Sitesi nerede? Bu merakınızı galerimizi inceleyerek giderebilirsiniz. Fiyatların oldukça pahalı olduğu Zekeriyaköy Sarmaşık Sitesi‘nde yer alan ilanları da incelemek ister misiniz?

Serhan’ın yeni evi nerede?

Mert Fırat’ın hayat verdiği Serhan karakterinin yeni evi oldukça merak ediliyor. Merve ile boşanmaya karar vermesinin ardından taşınan Serhan’ın yeni evini araştırdık. Serhan’ın yeni evi İstanbul Mecidiyeköy’deki Torunlar Plaza’da bulunuyor.

Önceki

1. Ufak Tefek Cinayetler

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği ve oyuncu kadrosunda Mert Fırat, Bade İşçil, Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Tülin Özen, Selim Bayraktar, Tansu Biçer, Hayal Köseoğlu ve Duygu Sarışın’ın yer aldığı son zamanların çok konuşulan dizisi Ufak Tefek Cinayetler‘in nerede çekildiği belli oldu.

Ufak Tefek Cinayetler
Önceki