Ucuza mal edebileceğiniz dekoratif öneriler

134

Dekorasyonunuza yenilik katmak için evinize yeni eşyalar satın almanıza gerek yok. Çok ucuza muhteşem dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Bazen küçük bir detay evinizin havasını baştan aşağı değiştirebilir. Aynı anda bu tip uğraşlar ruh halinize de iyi gelecektir. Önemli olan dekorasyonda doğru yerde doğru hamleyi yapabilmektir.
Fotoğraflar her zaman herhangi bir odayı daha sıcak hale getirir. Yüksek kaliteli çerçeveler kullanmanıza gerek yok. Düz beyaz çerçeveleri her yerden ucuza bulabilirsiniz. Çerçevelerin zeminini resimdeki gibi açık renkten koyuya doğru döşeyebilirsiniz. Böylece duvarınıza ombre görüntüsü katacaksınız. Sevdiğiniz fotoğrafları da zeminin ortasına yerleştirdiğiniz zaman işlem tamamdır!
Odalara bitki yerleştirmek ferah bir görüntü sağlar. Resimdeki gibi saksı olabilecek herhangi bir ürüne deri şeritler bağlayarak evinize asabilirsiniz.
Cam vazolar evinize donuk bir hava katabilir. Bunu değiştirmek için vazoyu boncuk ve taşlarla süsleyebilirsiniz.
Küçük tahta bir çerçeve, eski bir dantel ve yapay çiçeklerle bu dekoratif ürünü kolayca yapabilirsiniz.
Kaselerinize ince halat ve iplerle renk katmaya ne dersiniz?
Cam kavanozlara önce yapıştırıcı sürüp sonra epsom tuzu ile kaplayabilirsiniz. İçerisine mum yerleştirdiğinizde böyle ışıl ışıl bir görüntü verecektir.

Yemek masanız için runner’ı kendiniz dikebilirsiniz.
Bu ürünü belki bir kanaviçe ile de yapabilirsiniz. İçerisine yerleştirmek için tel, yapay çiçekler, ve sevdiğiniz fotoğraf yeterli.
Konu ev süslemesi ise ayna gerçekten çok iyi bir seçim. Hem pratik, hem de estetik bir amaca hizmet eden aynanızı minik ağaç dallarının arasına yerleştirebilirsiniz.
Eğer sevimli bir süsleme istiyorsanız yastık kılıflarınızı kendiniz kesip dikebilir, içini doldurabilirsiniz.
Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ