TOKİ Karabük Yenice’de kuralar çekiliyor

141
Karabük Yenice

TOKİ’nin Karabük Yenice projesi kapsamında inşa edilen konutların kura çekilişi 15 Kasım’da yapılacak.

TOKİ Karabük Yenice projesi kapsamında inşa edilen 7 konutun kura çekilişi 15 Kasım’da yapılacak. Proje kapsamında 2 oda 1 salon daireler 94 bin 718 TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkmıştı. 240 aya kadar vade imkanı sunulan projede minimum taksit tutarı 373 TL olarak belirlenmişti.

Projenin “Konut Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” noter huzurunda; 15 Kasım 2017 tarihinde gerçekleştirilecek.

Kurada konut sayısı kadar asil alıcı belirlenecek, aynı anda asil alıcıların konutları da kura ile belirlenecek. Konut sayısının tamamı kadar yedek alıcı belirlenecek.

Kurada asil ve yedek olamayanların başvuru bedelleri 17 Kasım 2017 tarihinden itibaren T.C. Ziraat Bankası Yenice Şubesinin belirleyeceği program doğrultusunda iade edilecek.

Hak sahibi; Bankada şerefiyeli konut bedeli üzerinden T.C. Ziraat Bankası A.Ş Yenice Şubesinde 20 – 22 Kasım 2017 tarihleri arasında sözleşme imzalayacak ve ayrıca peşinatı yatıracak. Asil hak sahibi sözleşme imzalamaz ise yedek hak sahibi yedek kura sıralamasına göre T.C. Ziraat Bankası A.Ş Yenice Şubesince belirlenecek program doğrultusunda 24 Kasım 2017 tarihinde sözleşme imzalama işlemlerini yapacak.

TOKİ haberlerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ