Su tankını evde kullanmanın yolları!

148

Su tankları ve galvanizli küvetler olarak da bilinen bu kapları evinizde ve bahçenizde yaratıcı bir şekilde kullanma yollarını listeledik. Su tankları bu yazın en iyi “Kendin Yap” projesi olacak gibi görünüyor.
Su tankını banyo lavabosu olarak kullanmayı deneyebilirsiniz. Banyosunda çift lavabo isteyenler için harika bir alternatif olacak.
Bu küvetlerden bir tanesini bahçenizde sebze dikim alanı olarak kullanabilirsiniz.
Su tankından depolama sandığı yaratmak da mümkün. Bu sandığı yatağınızın ayak ucuna veya oturma odasında koltuğunuzun hemen yanına yerleştirebilirsiniz.
Bir mangal partisi, küçük bir düğün veya yaz akşamlarını renklendirecek bir organizasyon düzenliyorsunuz ve içecekleri soğuk tutacak bir alana ihtiyacınız var. Su tankından düşük bütçeli bir soğutucu oluşturabilirsiniz.

Bir küveti kullanabileceğiniz en iyi alan tabi ki banyodur. Bir sonraki tadilat döneminde banyonuza rustik esintiler katacak su tanklarını kullanmayı düşünebilirsiniz.
Küçük çocuğunuz için her yıl şişme havuzlarla uğraşmanıza gerek yok. Su tankından minik bir havuz yapmanız mümkün.
Küçük bir çocuğunuz yoksa su tankını bahçenize yenilik katacak bir süs havuzu olarak da kullanabilirsiniz. Balıkların ve su bitkilerinin yaşayacağı minik bir havuzun yaydığı huzurun tadını arkanıza yaslanarak çıkarın.
Su tankının üstüne yerleştireceğiniz yuvarlak bir ahşap ile hoş bir kahve masası yaratabilirsiniz.

Bahçenizde bir yağmur barınağı yaratarak su faturasından tasarruf edebilirsiniz. Yağmur sularını toplayacak bu varil ile çevreci projelere de ilk adımı atın.
Dekorasyon galerilerini incelemek için tıklayın

PAYLAŞ