İzmir’de butik bir proje: Siena Garden Ulukent

36

Siena Garden Ulukent projesi, Bayram Kılıçoğlu – Erdinç Kaya İnşaat ortaklığıyla İzmir Menemen’de inşa ediliyor. 2017 yılının Ekim ayında satışa çıkan projenin yüzde 40’ı satıldı.

Siena Garden Ulukent projesi 7 dönüm alan üzerinde 7 katlı 3 bloktan oluşuyor ve 105 daire yer alıyor. Burası sakinlik arayanlar için tasarlanan butik bir site. Teslimler ise Haziran 2019’da yapılacak.

2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan projede dairelerin alanları 103 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor. Fiyatlar ilk lansmana çıktığında 280 bin liradan başlıyordu, şu an 295 bin liraya yükseldi. Proje tamamlandığında yüzde 25 prim yapmış olacak.

Sıfır faizli ödeme seçeneklerinin sunulduğu projede ayrıca kira yardımı sunuluyor. Şirket, proje bitimine kadar kirada oturan vatandaşa destek oluyor. 2+1 daireler için 1000 lira, 3+1 daireler için 1350 lira kira yardımı yapılıyor.

Siena Garden Ulukent projesinde yaşam

Siena Garden Ulukent projesinde blokların önü çok açık. Yüksek bir alana kurulan proje şehir ve deniz manzaralı. Projede İzmir projelerinin bir çoğunda olduğu gibi tüm dairelerde balkon bulunuyor.

Bu proje, şirketin İzmir’deki 8. Projesi. Şirket tüm projelerinde dış cephe tuğla kaplama görünümünde tasarlandı. Bu binalar artık İzmir’de şirketin imzası haline geldi.

Menemen, İzmir’in gelişmekte olan bölgeleri arasında. 1 kilometre mesafede İzban bulunan projenin önünde otobüs durağı bulunuyor. Çiğli Devlet Hastanesi ve Menemen Devlet Hastanesi projeye 8 kilometre mesafede. Çevreyolu bağlantısına 3 kilometre mesafede bulunan projenin etrafında çok fazla okul bulunuyor. Çiğli Organize Sanayi Bölgesi ise projeye 8 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Ayrıca Katip Çelebi Üniversitesi de projeye 5 kilometre mesafede konumlanıyor.

Sosyal alanlarda ise fitness salonu, açık yüzme havuzu, çocuk oyun odası, genç oyun salonu, toplantı salonu gibi sosyal alanlar bulunuyor. Ayrıca açık otopark ve 24 saat güvenlik mevcut.

Siena Garden Ulukent projesi hakkındaki tüm bilgilere ulaşmak için tıklayın

Youtube kanalımıza abone olun: Abone Ol

Facebook sayfamızı takip edin: Facebook